Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Jedyne czego mamy bardzo dużo to zabawki dla dzieci (inaczej byśmy oszaleli)

Znajomi chowali jakies 25% zabawek przez kilka tygodni... zeby potem wydawaly sie nowe i ciekawe maluchom. Mieli taka rotacje zabawek, co mi sie bardzo podobalo. 

Co do pieluszek... wiem ze wszyscy chca ratowac swiata, i dobrze trzymac sie jak najbardziej ekologicznych metod... ale w ogole problem waste disposal jest ogromny, pieluszki to jest tylko jedna czesc tego problemu i kazda metoda ma swoje minusy. Nie ma perfekcyjnej. Wiec robcie co ma sens dla was/waszych maluszkow i nie dajcie sie zwariowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne wiesci ze szpitala w Santa Rosa, Calif. (na polnoc od San Francisco)

"Today we lost 2 colleagues... a young adult cardiology fellow & a medical oncologist, both died of COVID-19. We pause to pray for them, and yet this war is just starting, with no end in sight" 

 

:(

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, PiciuK napisał:

Bardzo przykre, tak w ogóle, to podziwiam pracowników służby zdrowia. Nie wiem, czy miałbym tyle odwagi, żeby dzisiaj iść do ich pracy, jakiejkolwiek...

Ano zaczyna się. Wczoraj umarła pierwsza osoba w moim County.

edit: właśnie ukazała się lokalna informacja o konieczności wprowadzenia "stay at home" w Portland Metro Area. Mieszkam wprawdzie poza PMA ale tam pracuję. I co qrna teraz będzie? Jesteśmy kompanią produkcyjną,  poza dostawami komponentów  i odbiorem  gotowych produktów nikt z ulicy pratycznie do nas nie przychodzi.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, katlia said:


"Today we lost 2 colleagues... a young adult cardiology fellow & a medical oncologist, both died of COVID-19. 

Ale jak to? Dlaczego młodzi umarli? Mieli jakieś underlying condition?? 

Mam w rodzinie lekarza i tez się bardzo o niego martwię.... :( są na pierwszej linii frontu teraz i miesiące walki w okopach przed nimi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Ale jak to? Dlaczego młodzi umarli? Mieli jakieś underlying condition?? 

Nie pisza... nie wszyscy mlodzi lekko to przechodza...W USA w tej chwili prawie 40% w szpitalach (to znaczy w ciezkim stanie) to ludzie ktorzy maja mniej ni 55 lat. W innych krajach tez stosunkowo mlodzi lekarze umieraja. 

https://www.nytimes.com/interactive/2020/03/13/world/asia/coronavirus-death-life.html
https://www.washingtonpost.com/nation/2020/03/20/coronavirus-italy-doctor-dies/

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...