Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patipitts napisał:


Ja tez ale podobno Amazon nie dostarcza bo wirus?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dostarcza jak dostarczal - dostalem protein shakes (Gold Standard Whey) tego samego dnia (Free Same Day) i dzisiaj zupelnie bzdurne pojemniki do organizacji garazu.

(wiec nie tyko essentials). 

Przestan wierzyc w bzdury wypisanywane przez ludzi na facebooku bo stajesz sie czescia problemu. 

Wg. lokalnej grupy facebookowej powinnismy juz byc pod kompletnym lock downem od 5 dni (i to czterokrotnie) a okolica miala byc okrazona przez gwardie narodowa (tez juz dobre 3 razy) ktora juz sie gromadzila w niektorych miejscach a ludzie widzieli ja na "wlasne oczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarcza jak dostarczal - dostalem protein shakes (Gold Standard Whey) tego samego dnia (Free Same Day) i dzisiaj zupelnie bzdurne pojemniki do organizacji garazu.
(wiec nie tyko essentials). 
Przestan wierzyc w bzdury wypisanywane przez ludzi na facebooku bo stajesz sie czescia problemu. 
Wg. lokalnej grupy facebookowej powinnismy juz byc pod kompletnym lock downem od 5 dni (i to czterokrotnie) a okolica miala byc okrazona przez gwardie narodowa (tez juz dobre 3 razy) ktora juz sie gromadzila w niektorych miejscach a ludzie widzieli ja na "wlasne oczy".

kzielu Ja nie czytam bzdur na fb, tak mi w pracy powiedzieli ze Amazon wstrzymuje dostawy, dlatego napisalam “podobno”. Ale fakt ze nie sprawdzalam nawet tylko na slowo uwierzylam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patipitts napisał:


kzielu Ja nie czytam bzdur na fb, tak mi w pracy powiedzieli ze Amazon wstrzymuje dostawy, dlatego napisalam “podobno”. Ale fakt ze nie sprawdzalam nawet tylko na slowo uwierzylam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Spoko - kapuje - przepraszam jezeli zabrzmialo zbyt ostro ale teraz trzeba miec wyostrzony bullshit meter bo ludzie wymyslaja najrozniejsze teorie i rzeczy ktore na pewno sie juz wydarza (albo przeinaczaja cos co uslyszeli) bo chyba nie maja nic lepszego do roboty.

To jest dokladnie co Amazon powiedzial - chodzi o wysylke od ich dostawcow do ich magazynow i o priorytyzacje dostaw essentials - jezeli cos maja w magazynie to jak najbardziej Ci sprzedadza i wysla - jak moj przyklad powyzej : 

“We are seeing increased online shopping and as a result some products such as household staples and medical supplies are out of stock. With this in mind, we are temporarily prioritizing household staples, medical supplies and other high-demand products coming into our fulfillment centers so that we can more quickly receive, restock, and ship these products to customers. For products other than these, we have temporarily disabled shipment creation. We are taking a similar approach with retail vendors.”“Selling partners,” who are third-party sellers using Fulfillment by Amazon (FBA) to sell their goods, may temporarily not be able to ship their product if it's not deemed essential or in high demand. FBA allows sellers to store their products in Amazon's fulfillment centers, and lets Amazon take over the packing, shipping and customer service for the product ( here ).The change does not mean Amazon will stop selling non-essential items like phone cases and toys for now, only that products may be more likely to run out of stock in the next few weeks or that sellers must ship directly to consumers.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patipitts napisał:


kzielu Ja nie czytam bzdur na fb, tak mi w pracy powiedzieli ze Amazon wstrzymuje dostawy, dlatego napisalam “podobno”. Ale fakt ze nie sprawdzalam nawet tylko na slowo uwierzylam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie wytrzymuje ale tak jak inni juz napisali najpierw wysyła essentials . Co nie znaczy ze i tak wszytsko dostaniesz. 

Przez chwile byly braki. Mi z subscribe & save pieluchy dostarczyli bez opóźnień.  Ale jak chcialam dokupic inne ( bo moj ksiaze ma tak delikatne 4 litery ze musze uzywac rozne pieluchy na zmiane bo od gumek dostaje odparzeń , to wiekszosc firm było unavailable 

Z baby wipes i papierem toaletowym dalej sa problemy ;) 

Edytowane przez agatenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2020 o 05:32, PiciuK napisał:

Kto chciałby siedzieć w środku pacyficznego pierścienia ognia. ;)

Ta hameryka naprawdę dzika - takich rzeczy to nawet za komuny w Polsce nie było - kilka sztuk z roboty się "załatwiało"... ;-)

Koronawirus w Stanach Zjednoczonych. Policja odzyskała skradzioną ciężarówkę. W środku papier toaletowy

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-stanach-zjednoczonych-policja-odzyskala-skradziona-ciezarowke-w-srodku-papier-toaletowy-6490974184925313a

 

To zdjęcie to fake. Krąży po Internecie w różnych wersjach językowych. W innym zdjęciu na tej stronie watku można zobaczyc jak wyglada paleta papieru toaletowego swiezo po rozladunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Patipitts @pelasia , wyglądają fajnie i wierzę że wygodne w użyciu ale martwię się o odparzenia. Tetra jednak chłonność ma bardzo mała w porównaniu z wkładem w pampersie a mój tłuścioch z tymi swoimi fałdkami na udach często mi się odparza w pachwinach jak tylko ma mleko chwile.. No ale może się kiedyś przekonam. Albo szybko odpieluchuje małego :D córkę odpieluchowalam jak miała niecałe 2 lata i w usa wszyscy byli w szoku że tak szybko, mam koleżanki z pracy co 3.5 letnie dzieci nadal maja w pieluchach... dla mnie szok O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeganMarkle  nie potrafie poradzić, bo mój był chudziak i nie miał w ogóle problemów pieluchowych. Choć opinie ma temat tetrowych są bardzo pozytywne wśród matek co mają dzieci z wrażliwymi pupami. Podobno polecają tetrowe bardziej niż jednorazowe. Aby tetrowe lepiej się wchlanialy nalezy je wyprać w bardzo gorącej wodzie parę razy przed użyciem. Ja mam śpiocha w domu i nie odwazylabym się ich użyć na noc ale w dzień na parę godzin w domu tu i tam, to czemu nie. Miałam wiele pomyslow ochrony środowiska przed urodzeniem dziecka i nie dorzucania pieluch jednorazowych, które rozkładają się przez 400lat, no ale wyszło jak wyszło :wacko: postaram się go odpieluchowac najszybciej jak się da.

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, pelasia said:

@MeganMarkle  nie potrafie poradzić, bo mój był chudziak i nie miał w ogóle problemów pieluchowych. Choć opinie ma temat tetrowych są bardzo pozytywne wśród matek co mają dzieci z wrażliwymi pupami. Podobno polecają tetrowe bardziej niż jednorazowe. Aby tetrowe lepiej się wchlanialy nalezy je wyprać w bardzo gorącej wodzie parę razy przed użyciem. Ja mam śpiocha w domu i nie odwazylabym się ich użyć na noc ale w dzień na parę godzin w domu tu i tam, to czemu nie. Miałam wiele pomyslow ochrony środowiska przed urodzeniem dziecka i nie dorzucania pieluch jednorazowych, które rozkładają się przez 400lat, no ale wyszło jak wyszło :wacko: postaram się go odpieluchowac najszybciej jak się da.

Tez miałam ambitny plan ratowania świata ale nie jestem w stanie ogarnąć na ten moment z dwójka dzieci... i to jeszcze przy zamkniętych szkołach i przeprowadzce na głowie :unsure:

Ale za to odkąd jesteśmy w usa skutecznie wprowadzam w życie minimalizm i coraz mniej rzeczy mamy, coraz mniej kupujemy i jest całkiem fajnie. Jedyne czego mamy bardzo dużo to zabawki dla dzieci (inaczej byśmy oszaleli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...