Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, mcpear said:

Wow. Jestem pod wrażeniem jaka hipokryzja partyjna jest wszechobecna. Universal Basic Income proponowany przez demokratów to skrajnie komunistyczna idea rodem ze Związku Sowieckiego / Kuby / Korei Północnej. Proponowana przez republikańskiego kandydata na prezydenta i republikańskiego prezydenta w wysokości $1k na osobę to rozważny prorynkowy ruch stymulujący gospodarkę. Czyli zapewnienie opieki zdrowotnej to komunizm a danie każdemu do ręki czystego żywego cashu to stymulacyjny proliberalny ruch? Szok. Czyli co Andrew Yang running matem PDT?

Zapodaj jakiegos linka, bo nie widze o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani, mam nadzieje, ze u was wszystko OK i jestescie wszyscy zdrowi. 

U mnie wczoraj byla rocznica odkad zaczelam moja owczesna prace, czyli mniej wiecej takze rok odkad nie jestem tu tak bardzo aktywna. Ale wciaz zagladam, zeby nie bylo! W sumie nie spodziewalam sie, ze rocznice bede "swietowac" zastanawiajac sie, ile jeszcze bedziemy otwarci i kiedy gora zadecyduje, ze albo zwalniamy 90% osob albo calkowicie zamykamy hotel az do odwolania. Ciezkie czasy. Poki co jedna z naszych restauracji juz zamknieta do odwolania, druga restauracja jeszcze walczy, ale bedzie ciezko. Wiekszosc pracownikow restuaracji juz stracilo prace. Ja poki co jeszcze chodze do pracy, ale zobaczymy jak dlugo. W sumie to oficjalnie rozpoczelam poszukiwania nowej pracy, chociaz wiem, ze moze byc ciezko. Trzymajcie kciuki kochani a ja bede was informowac na biezaco - jak strace robote to musicie mi wyslac te wszystkie smakolyki ktorych zdjecia wrzucaliscie tutaj na forum w ostatnich 1010 stron tego watku! Mam smaka na paczki, kto takie dobre zrobil na tlusty czwartek? Juz nie pamietam :) 

Edytowane przez ilon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jackie napisał:

Oak Park na shutdown od jutra. Ja oczywiście pomimo tego do pracy iść muszę :( Mamy już 3 przypadki, w tym 2 lekarzy (którzy cały czas przyjmowali pacjentów), więc to tylko kwestia czasu gdy zarażeni zaczną chorować.

Trzymaj sie Jackie... przesylam wirtualne usciski dla Ciebie i wszystkich innych w branzy medycznej. Wiesz, w mojej dzielnicy, ludzie kupuja prowiant, gift certificates i jedzenie w restauracjach to-go, i wysylaja do szpitali dla medical staff. Jak narazie ladnie sie wiekszosc ludzi zachowuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

Trzymaj sie Jackie... przesylam wirtualne usciski dla Ciebie i wszystkich innych w branzy medycznej. Wiesz, w mojej dzielnicy, ludzie kupuja prowiant, gift certificates i jedzenie w restauracjach to-go, i wysylaja do szpitali dla medical staff. Jak narazie ladnie sie wiekszosc ludzi zachowuje. 

 

Póki co mam nadzieję że jako nurse navigator (w klinice która jest podczepiona pod szpital) nie będę uznana za "essential" i będę mogła zostać w domu. ALe kto to wie, przez lata pracowałam "na wentylatorach" więc nie zdziwiłabym się gdyby chcieli mnie przynajmniej czasowo wysłać na oddział. Grzecznie im wówczas podziękuję. Niestety, z racji choroby nie mogę zajmować się tymi pacjentami, zwłaszcza że już brakuje maseczek i innych środków ochronnych.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...