Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mcpear napisał:

Całe szczęście, że 7 tygodni temu wyszliście już EU. Te extra 2 miliardy funtów w kasie NHS przydadzą się teraz jak nigdy (jak to było? 350 milionów w każdym tygodniu??)

Ha! No tak, ale w praktyce nie... Niby wyszlismy, ale nadal nas wszystko w okresie przejsciowym obowiazuje, wlacznie z placeniem skladek czlonkowskich, nie mamy juz tylko prawa glosu...

Zatem na te 350 miliinow tygodniowo bedziemy musieli jeszcze troche poczekac ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ilya_ napisał:

a czy ten szef tez biura chodzi ? 

ja to sobie mysle, ze jak padl pomysl pracy z domu dla pracownikow co maja taka mozliwosc [juz jakies 3 tyg temu], to niektorzy pracodawcy, a znajda sie tacy -  wlosy by sobie powyrywali, bo nie moga przebolec jak pracownik z domu pracuje, bo przeciez praca z domu to jak nie praca. 

amerykance to moze nie tak mocno

ale polskie biznesy ? praca z domu ? i jeszcze placic czlowiekowi ? 

Nie przesadzaj. Wielką patriotką nie jestem, ale w PL kto może, ten pracuje z domu. U mnie w firmie (duży bank) praca zdalna do tej pory była traktowana trochę jak "prawie urlop" a teraz, za wyjątkiem tych, którzy ze względu na systemy, nie mogą wszystkiego obsłuzyć z domu, wszyscy pracują zdalnie albo w zespołach rotacyjnych (oddziały i Ci w Centrali, co muszą fizycznie być w banku), Ja własnie zaczynam trzeci tydzień pracy z domu...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Doslownie pare minut po ogloszeniu ze sklepy z alkoholem/pot beda od dzisiaj wieczorem zamnkiete, pojawiliy sie dlugie kolejki. Takie na 2-3 blocks. Telefony zablokowane w mayor's office bo skandalizowani ludzie tak zaczeli dzwonic i wrzeszczec na mayora. Mniej niz 2 godziny pozniej mayor wysyla wiadomosc.... alkohol/pot mozna kupowac uzywajac "extreme physical distancing"

I pojawila sie meme "Denver 2020 Prohobition. Lasted an hour. Never Forget."

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, katlia said:

UPDATE: Doslownie pare minut po ogloszeniu ze sklepy z alkoholem/pot beda od dzisiaj wieczorem zamnkiete, pojawiliy sie dlugie kolejki. Takie na 2-3 blocks. Telefony zablokowane w mayor's office bo skandalizowani ludzie tak zaczeli dzwonic i wrzeszczec na mayora. Mniej niz 2 godziny pozniej mayor wysyla wiadomosc.... alkohol/pot mozna kupowac uzywajac "extreme physical distancing"

I pojawila sie meme "Denver 2020 Prohobition. Lasted an hour. Never Forget."

Widzialem w newsach. Najbardziej mnie ujelo to zdjecie z Denver Post :D

AP20083826320827.jpg?w=910

https://www.denverpost.com/2020/03/23/liquor-stores-dispensaries-closing-denver-shelter-in-place/

Edytowane przez Xarthisius
  • Haha 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo. Tak jak ten mem ze shreka - "Some of you will die but it's sacrifice I am willing to make" - republican party i prezydent na jej czele (ktorzy dostaja testy bez najmniejszych problem a kretyni jak Rand Paul - ktory jest lekarzem !!! - narazaja innych).

Nikt natomiast nie zadaje sobie pytania dlaczego tak swietnie (podobno) prosperujaca gospodarka calkowicie zalamuje sie po tygodniu...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, katlia napisał:

I pojawila sie meme "Denver 2020 Prohobition. Lasted an hour. Never Forget."

I dobrze. Rządzący przynajmniej teraz wiedzą gdzie jest przysłowiowa czerwona linia :)  Zamknięcie w domach, godzinne spacery na powietrzu, brak papieru toaletowego... to wszystko ok... Ale brak uzywek?... Tu społeczeństwo moze śmiało zacytowac kapitana Picard'a ze Star Trek'a:

Image result for picard "the line must be drawn here"

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...