Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, andyopole napisał:

Nie, nie do Ciebie. Mialem na mysli naklad GW.

A nie, GW to oczywiście inna liga. Choc oczywiście ich siła politycznego razenia zmalała w przeciągu ostatnich 20 lat ogromnie. Pamiętam artykuł z GW, chyba z 2001 roku, z otwarcia ich nowej siedziby na Czerskiej... Sam Kwaśniewski w ceremonii uczestniczył, oczywiście z Michnikiem, a w artykule który przypominał "najlepsze" czasy Polskiej Kroniki Filmowej pisano - cytuję z pamięci - "celebracjom i tańcom nie było końca" :) 

To se ne vrati.

Edytowane przez rzecze1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiciuK napisał:

Gdyby nie Inwestor Agory z pieniędzmi Sorosa, to podejrzewam, że o papierowej wersji można by zapomnieć. To nie zmienia jednak faktu, ze obie strony barykady, to dzisiaj najzwyklejsze szczujnie dzielące Polaków...

OMG.. Wy z tym Sororzem to tez macie niezłą schizę. Naprawdę, to jest obsesja godna dofinansowania jakie dostają Ci którzy terapię psychologiczną zaczynają od - "Bo wina Tuska to..."...

Kazdy podwórkowy wschodnioeuropejski dyktatorek - gdy było to historycznie wazne - "13 grudnia spał do południa" w pierzynach u mamy... co akurat jego polski przykład sam we wspomnieniach przyznał...a  kazdy z tych dyktatorków to teraz jest wielki "bohater" :rolleyes: .. To są załośni ludzie, przegapili swoją historyczną szansę, i oni to wiedzą. I dlatego teraz, taki pierwszy z brzegu niewyzyty dyktatorek (pod osłoną unijych dotacji oczywiśccie...) niszczy w swoim kraju liberalną demokrację, najezdza na Sororza... Sororza który wspierał wolnosc ZWYKŁYCH ludzi w czasach gdy dzisiejsi dyktatorkowie chodzili jeszcze na 1-Majowe komunistyczne Marsze machając czerwonymi flagami, jak Jarosław Kaczyński, czy pisali doktoraty na temat leninowskiego prawa pracy, jak jego świętej pamięci dziś "poległy" brat.  Czy ci którzy wspierali Wojskową Radę Ocelania Narodowego sowieckiego agenta Jaruzelskiego, jak dzisiejsci patriotyczni polscy "narodowcy""... I wiesz co? Chwała Sorozowi za to. Zwykli ludzie zawsze byli dla mnie najwazniejsi, na pohybel komunistom, i na pohybel dzisiejszym "patriotycznym"  faryzeuszom. Wolnosc jednostki zawsze była dla mnie główną wartością, i kazdgo, KAZDEGO, kto mnie w tym celu wesprze, JA wesprę. Nawet jeśli będzie to Michnik.

Naprawdę, w historii polityki ostatnimi kanaliami kategorii która reprezentuje dziejsze tak zwaną "prawicę"...  a kanalia - to przypomnę jeśli dobrze z biologii pamiętam - to jest larwa wszy, takimi kanaliami to byli tylko koniunkturali kapitaliści który wspierali kandydaturę Hitlera na kanclerza... I dokładnie takimi osobnikami są dziś w Polsce rządzący... Nie pamiętam tak "obrotowych" ludzi... ludzi którzy byli sędziami w Stanie Wojennym, i zostają sędziamu ponownie dziś... oraz tak "lachociągowych" mediów jakimi są obecne media - tak zwane! - "prawicowe'...

Ale pocieszam się tym, ze historia to jest - o ile bezwzględna - tak sprawiedliwa matrona. Tak samo jak samo jak ZWYKLI ludzie zmietli komunę, ramię w ramię z Michnikiem (bez względu na to jak go nie lubię w czasach dzisiejszych czy poprzednich), tak samo ZWYKLI ludzie prędzej czy pózniej zmiotą załosną, pseudopatriotczyczną, sponsorowaną przez Kreml antyeuropejską klikę hipokrytycznych świętoszków... I wasze pozal sie Boze, a nawet nie "Boze", bo za taką podłosc to wam przygotowano w piekle specjalne palenisko... - zmiotą wasze posłuszne "MEDIA"...

Ale nie zrozum mnie zle, osobiście nie ma do Ciebie pretensji. Jesteś tylko ofiarą, lemingiem, któremu  zaszczepiono prymitywny patriotyzm słuzący interesom Kremla. Tak samo jak jak zaszczepiono go "patriotom" we Włoszech, na Węgrzech czy w Niemczech. Przyznaję, ze Putin robi tu rozsądną rzecz - jakbym rządził na Kremlu tez bym was, potajemnie oczywiście - wspierał. To jest oczywiste. Rozbijacie jedyny organizm jaki ma potencjał aby Rosji na kontynecie euripejskim się przeciwstawic.... Na zdrajowie! Fakt, ze do praw autorskich takich sloganów jak "ulica-zagranica" mają polscy stalinowcy póznych lat 40-tych nie macie oficjalnie prawa... ale to jest juz mniej wazne... ludzie nie pamiętają... czy jak to były (terazniejszy?) patriotyczny prezes TVP mawiał - "Ciemny lud to kupi""...

Tak czy inaczej, ja zawsze mówię, historia to jest sprawiedliwa, ale i okrutna "suka"... a jeśli się ktoś kieruje głupotą i propagandą... to historia jest wtedy jeszcze bardziej okrutniejsza.... A biologia jeszcze bardziej. I jeśli "prawicowy" naczelnik się będzie dalej upierał.... to urządzi w Posce... zeby zacytowac Liroy'a... "odpier..oli..." w Polsce emerytom "takie wybory takie jakich nie przezył nikt.."...

 

Edytowane przez rzecze1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andyopole napisał:

Biolog cy co?

Nie biolog, ale i tak skrzywienie zawodowe.

W ogóle to chciałam powiedzieć, że wczoraj zrobiłam twaróg, bo jak nie o pierogach, to o ruskich... i jakoś tak mnie natchnęło. Także plan na jutro - lepienie ruskich. Pierogów ruskich.

Edytowane przez mola
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mola napisał:

Nie biolog, ale i tak skrzywienie zawodowe.

W ogóle to chciałam powiedzieć, że wczoraj zrobiłam twaróg, bo jak nie o pierogach, to o ruskich... i jakoś tak mnie natchnęło. Także plan na jutro - lepienie ruskich. Pierogów ruskich.

Tak mnie tknęło bo ja "w insectach robię".

Na szczęście nie muszę twarogu robić, mam tu sklep gdzie twaróg jest "pierwoj kłass". Pierogów nie lepię jednak- leniwym zbyt!

 

 

 

15853556957501992255156.jpg

15853558273981265732324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mola napisał:

W ogóle to chciałam powiedzieć, że wczoraj zrobiłam twaróg, bo jak nie o pierogach, to o ruskich... i jakoś tak mnie natchnęło. Także plan na jutro - lepienie ruskich. Pierogów ruskich.

 

Chyba jakaś telepatia tu na forum, ja dziś zrobiłam nadzienie do ruskich, jutro ulepimy z 200 pierogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...