Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, margherita_s napisał:

U nas też od dzisiaj (Ohio). Trzymam kciuki za Twoją pracę! 

My zostalismy uznani za essential manufacturing site / defense contractor wiec nie obowiazuje, business as usual -  ja i tak pracuje z domu - w piatek byl pierwszy zdiagnozowany przypadek w firmie i srednio to zakomunikowali wszystkich co oczywiscie spowodowalo niezla jazde dzisiaj rano.

Rowniez  z rana - email od CEO o "unfortunate actions we need to take".... Zajebiscie sie tydzien zaczal.

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sie obudzilam z temperatura 37,5, bolami miesni i splyconym oddechem. Oczywiscie praca odwolana, kwarantanna w domu i te sprawy. Mam nadzieje ze to nie to :( czekam na wirtualna wizyte z lekarzem. Moj maz (branza gastro) tez siedzi w domu ze mna, juz wczoraj dostal info ze praca na ten tydzien odwolana... nie wiem co to bedzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Patipitts napisał:

Ja dzisiaj sie obudzilam z temperatura 37,5, bolami miesni i splyconym oddechem. Oczywiscie praca odwolana, kwarantanna w domu i te sprawy. Mam nadzieje ze to nie to :( 

 

Trzymajcie się, może to nic takiego i masz zwykłe przeziębienie, ta pora roku lubi różne choróbska. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Patipitts napisał:

Ja dzisiaj sie obudzilam z temperatura 37,5, bolami miesni i splyconym oddechem. Oczywiscie praca odwolana, kwarantanna w domu i te sprawy. Mam nadzieje ze to nie to :( czekam na wirtualna wizyte z lekarzem. Moj maz (branza gastro) tez siedzi w domu ze mna, juz wczoraj dostal info ze praca na ten tydzien odwolana... nie wiem co to bedzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Trzymam kciuki, żeby to było zwykle przeziębienie! I żeby Twój mąż jak najszybciej wrócił do pracy (o ile będzie to bezpieczne oczywiście). Znam kilkoro ludzi z branży gastro właśnie, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy, masakra :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż tez musi pracować, essential  business :/ Ja rozumiem ze nie mogą przerwać produkcji ale on biurowy a nie produkcyjny wiec wg mnie mógłby z domu pracować ale nie - szef wymaga żeby do biura chodził. Szlag mnie trafi bo niepotrzebnie ludzi naraża :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Mój mąż tez musi pracować, essential  business :/ Ja rozumiem ze nie mogą przerwać produkcji ale on biurowy a nie produkcyjny wiec wg mnie mógłby z domu pracować ale nie - szef wymaga żeby do biura chodził. Szlag mnie trafi bo niepotrzebnie ludzi naraża :angry:

a czy ten szef tez biura chodzi ? 

ja to sobie mysle, ze jak padl pomysl pracy z domu dla pracownikow co maja taka mozliwosc [juz jakies 3 tyg temu], to niektorzy pracodawcy, a znajda sie tacy -  wlosy by sobie powyrywali, bo nie moga przebolec jak pracownik z domu pracuje, bo przeciez praca z domu to jak nie praca. 

amerykance to moze nie tak mocno

ale polskie biznesy ? praca z domu ? i jeszcze placic czlowiekowi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...