Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Andy- jesli chodzi o zlota raczke to juz jakis fachowiec podobno to ogladal i nawet obiecal sie rozejrzec za uzywana czescia dii ok tej pompy ale zdaje sie ze nie znalazl. My sie staramy pomagac w miare mozliwosci ale tak jak napisales to sa tacy niezaradni zyciowo ludzie ze nieraz sie boje odebrac bo jak raz pozyczylam pieniadze to byly prosby co chwila, az musielismy to uciac :(

Jackie - dzieki, o takie cos mi wlasnie chodzilo. Pogooglowalam troche i chyba znalazlam odpowiednie miejsce, skontaktuje sie jutro z tym panstwem i dam numer do tego stowarzyszenia czy agencji, nie wiem w zasadzie co to takiego. Ewentualnie wypelnie ankiete online w ich imieniu. Strasznie to smutne ze ludzie tak koncza... co do pluskw - to byl dla mnie ostatni gwozdz do trumny bo Ja mam takie miekkie serce ze bym sie pewnie na te swieta zgodzila ale no kurde nie. Maz do nich dzisiaj pojechal i odmowil, zgodzil sie jedynie na podrzucenie prezentow pod choinke i tyle. A mi jest jakos tak smutno mimo wszystko.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patipitts napisał:

Ja mam takie miekkie serce ze bym sie pewnie na te swieta zgodzila ale no kurde nie. Maz do nich dzisiaj pojechal i odmowil, zgodzil sie jedynie na podrzucenie prezentow pod choinke i tyle. A mi jest jakos tak smutno mimo wszystko.
 

Patipitts przytulam wirtualnie. To świadczy o tym, że jesteś wrażliwą i empatyczną osobą, ale w takich sytuacjach, pomagając innym, trzeba zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogos to w ogole interesuje :P ale pogadalam z ta babeczka dzisiaj i zaproponowalam pomoc w postaci skontaktowania z ta organizacja I sie zgodzila, wypelnilam ankiete i ktos ma do niej dzwonic. Podobno sama dzisiaj dzwonila do ubezpieczenia i jakas opiekunka ma przyjsc z nia siedziec. No i pogadalam z nia na temat swiat, chociaz maz u nich byl wczoraj. W zasadzie sama przeprosila ze sie napraszaja i czy to bedzie problem sie spotkac, ze nie chciala nam zaklocac rodzinnych swiat. Powiedzialam ze krotkie spotkanie po poludniu bedzie ok a reszte dnia spedzamy u tesciowej bo obiecalismy. Nie wspomnialam jej jedynie o tych pluskwach bo jakos nie moglo mi to przejsc przez gardlo, nie chcialam zeby sie poczuli jak tredowaci... ale napisalam o tym w tej ankiecie, tyle ze tak dyskretnie. Uff, Mam nadzieje ze ktos im pomoze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 5
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, drugi stimulus check to prawdopodobnie "tylko" $600? Politycy mogliby wprost powiedzieć ludziom "fuck you all" , wyszłoby na to samo.
Najlepszy komentarz jaki widzialam to ze przewidywany trzeci stimulus to będzie karta podarunkowa na $25 do Starbucks. 

Ja ciagle na pierwszy czekam :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... chyba czytalam gdzies ze na odebranie stimulus jest ograniczona ilosc czasu? :/ Strasznie dlugo czekasz... 

Ja nawet dzwonilam do irs i zostalo mi powiedziane ze otrzymam go przy rozliczeniu podatkow jako tax credit. Tak samo jak moj synek ktory urodzil sie w 2020 i sila rzeczy nie mogl byc na moim rozliczeniu z 2019. Chodzi o to ze podobno u nich figuruje jakby mnie ktos zglosil jako dependent co jest niemozliwe bo przeciez sama sie rozliczylam i irs zadnego sporu nie przeprowadzal wzgledem mojego rozliczenia o tym czy mam sie prawo sama rozliczyc. Takze facet mi powiedzial ze nie maja tego opcji naprawic w zaden sposob I musze czekac do nastepnego rozliczenia taxow


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...