Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Wiec, drugi stimulus check to prawdopodobnie "tylko" $600? Politycy mogliby wprost powiedzieć ludziom "fuck you all" , wyszłoby na to samo. :D

Najlepszy komentarz jaki widzialam to ze przewidywany trzeci stimulus to będzie karta podarunkowa na $25 do Starbucks. 

Republikanie chcieli zeby w ogole zadnego czeku nie bylo... Zreszta to wszystko to jest nic innego jak glownie dotacje dla korporacji - irytowalbym sie bardziej ale to nie jest ani z moim ani z Twoich podatkow tylko najnormalniej w swiecie drukuja pieniadze wiec spoko... Miloby tylko bylo jakby nie bylo takich ograniczen jak przy pierwszym stimulus checku bo nie dostalem nic...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dzieci urodzone w 2020 roku nie byly wykluczone ze stimulus? Moge sie mylic, bo moj urodzony wczesniej, ale kurcze dala bym sobie palec odciac, ze gdzies mi sie obilo o oczy :huh:

Z tego co mi powiedzieli w irs jak dzwonilam to nie. Ale nie wiem jak bedzie, zobaczymy przy rozliczeniu. Dadza to dadza, nie to nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Patipitts said:


Z tego co mi powiedzieli w irs jak dzwonilam to nie. Ale nie wiem jak bedzie, zobaczymy przy rozliczeniu. Dadza to dadza, nie to nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moze pisali, ze mozna dostac jedynie w formie kredytu w rozliczeniu za 2021. Pewnie mi sie wszystko miesza z tymi stimilusami! Irs wie wiecej, wiec jak mowia ze dadza, to dadza. 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pisali, ze mozna dostac jedynie w formie kredytu w 2021. Pewnie mi sie wszystko miesza z tymi stimilusami! Irs wie wiecej, wiec jak mowia ze dadza, to dadza. 

Tak tak dokladnie. Bedzie osobna forma do wypelnienia przy taxach. I dadza po prostu wiekszy kredyt. W ogole ide w tym roku chyba do hr block zeby mi pomogli bo sama chyba nie ogarne taxow w tym roku, nie chce czegos spieprzyc.

Andy- welcome home !


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Jackie said:

A ja w piątek zostałam zaszczepiona! :) Za 3 tygodnie druga runda.

Nice. :D Nie odczuwasz zadnych skutkow ubocznych? Oczywiscie w mediach juz kilka razy widzialam newsy o ludziach chorujacych po szczepionce. Anti-vaxxers tylko czekaja na takie wiadomosci. :D

U meza w pracy zaczeli pomalu pytac zolnierzy czy ktorys bedzie chetny do szczepienia. Troche szokujace dla mnie jest, ze wiekszosc zolnierzy z mezowej jednostki odmowilo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...