Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@Pete, wszyscy wiemy po co są plusy i minusy. Może jednak zamiast oceniać hurtem i co dziwne, "losowo wybranego" uzytkownika najpierw zacytuj negowany post, pokaz nam, niedouczonej reszcie gdzie tkwi blad, kłamstwo, itp.

Jeśli nie, po prostu wylecisz z forum.

Edytowane przez andyopole
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Pete said:

Funkcjonalność plusowania i minusowania na tym forum jest po to włączona aby wyrażać swoje odczucia na temat pisanych przez ludzi postów. 

Skoro nie podobają mi się Twoje posty, np. przez to, że wprowadzasz ludzi w błąd to daję minusa - zgodnie z funkcjonalnością forum.

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to po co i z jakiego powodu zaczepiasz mnie na priv? Nie odpisuję Ci ponieważ nie lubię rozmawiać z prostymi i chamskimi ludźmi (wyśmiewasz się, sugerujesz problemy z głową - takie teksty możesz sobie pisać do najbliższch znajomych, a nie do ludzi w Internecie - chamstwo i prostactwo!). Jeżeli uważasz, że sytuacja wygląda inaczej to znaczy, że masz rację (według siebie), a ja przecież mam wiadomości, które do mnie pisałaś, prawda?

Zrozum, że nie wszystkim się podoba to co tutaj wypisujesz i reakcja minusem to normalna sprawa, skoro taka funkcjonalność na forum jest włączona.

Nie pisz do mnie więcej, na priv bo szkoda mojego i Twojego czasu. Wyżywaj się na kimś kogo znasz, a nie w Internecie. 

 

Problem polega na tym, że Ty zminusowales prawie 20 moich komentarzy sprzed kilku tygodni i miesięcy (specjalnie musiałeś wejść na moje konto i je wyszukać) - właśnie to jest przykład chamstwa i prostactwa. O tak, mam Twoje wiadomości, tutaj jest jedna z nich. Nie zminusowales moich komentarzy dlatego, że Ci się nie podobały i wprowadzalam nimi ludzi w błąd, tylko z zemsty za to, że ja dałam Ci minusa. A więc ewidentnie coś tutaj jest nie tak. To nie ja się na Tonie wyżywam mój drogi, tylko odwrotnie.

Screenshot_20201214-083321.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pete napisał:

Zgodnie z lekcją cytuję zminusowany post razem z wyjaśnieniem - dostajesz minusa za niedbałą pisownię i brak znaków diakretycznych. Udało Ci się dobrze napisać słowa: "może", "oceniać" i "jeśli", ale "uzytkownika", "pokaz", "blad" napisałeś niepoprawnie.

Jesteś administratorem i moderatorem, więc powinieneś dawać dobry przykład, więc zanim zaczniesz pouczać innych - popatrz na siebie :)

Do teksu o locie z forum kojarzy mi się następujące powiedzenie: nie strasz, nie strasz bo się ... :)

A jednak nauka poszła w las. Raczy pan (mala litera zamierzona) zauważyć że gdy to pisałem był u mnie środek nocy a ja wciąż leżę na łożu boleści i nie upilnowalem polskich znaków zwanych diakrytycznymi, proszę rzucić okiem na swą pisownię. 

Mam wątpliwa przyjemność znać wielu ludzi z twoich stron i przyznaje, umieścisz się w kanonie.

Kiedyś pewien Podlasiak zadał mi zagadke: czym się różni siekiera od Kurpa? Nie znałem odpowiedzi. Otóż siekierę się ostrzy a Kurpa tępi. Tak mi powiedzieli. Ja tak nie uważam. 

Więc jakby tu w krótkich żołnierskich słowach się wyrazic: ******. Decyzje podejmuje zgodnie z demokratycznymi zasadami obowiązującymi na forum, są nieodwołalnie.

 

No i w kwestii formalnej. Wszelkie próby założenia nowego konta pod innym IP (np. Japonskim) zostaną wykryte.

 

(wszelkie błędy literowe zamierzone lub celowe, także, teeego...)

Miłego tygodnia.

Edytowane przez andyopole
  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ilon napisał:

Kochani panie i panowie, chce sobie kupic air fryera na swieta, ma ktos i podzieli sie opinia, moze jakies rekomendacje? Potrzebuje cos raczej sredniego rozmiaru bo kuchnia mala i tak ponizej $100. Ktos, cos? :) 

Mnie by było szkoda kasy. I wątroby! Żartowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...