Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Zrodlo "black" w Black Friday dobitnie pokazuje o co w tym wszystkim chodzi i kto na tym korzysta. A ze zuczki, ktore sie ciesza na Black Friday nawet nie wiedza o co chodzi, pokazuje tylko, ze najciemniej pod latarnia...

 

Od razu widać kto już w pracy i ma czas. ;)

To jest jedna teoria, a w sobotę słyszałem w TV że termin powstał w południowych stanach ponieważ właściciele plantacji bawełny powszechnie korzystali ze zwyczajowo ogłaszanej w tym dniu dużej obniżki cen niewolników. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zuza007 napisał:

Dzizas! To ile Ty tego tatara robisz, że aż masz białka (liczba mnoga) do zagospodarowania ;)...?

:D Było tej wołowiny z półtora kilo. Białek w każdym razie było osiem. Tatarak zostało już mniej niż połowa a z białek wyrzezbilem takiego "hałamuca":

 

 

20201130_174412.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/30/2020 at 6:30 AM, Xarthisius said:

Zrodlo "black" w Black Friday dobitnie pokazuje o co w tym wszystkim chodzi i kto na tym korzysta. A ze zuczki, ktore sie ciesza na Black Friday nawet nie wiedza o co chodzi, pokazuje tylko, ze najciemniej pod latarnia...

 

W sensie że ja niby jestem żuczkiem, bo nie rozumiem. Nie wiedziałam skąd to wzielo to pytam. A ja akurat nie kupuje na promocjach, Wyprzedażach ani w tego typu „swieta” Bo nie znoszę tłumów ... wole zapłacić więcej Albo w ogóle nie kupić i mieć święty spokój a nie cisnąć się w sklepie jak bydło. Mój mąż niestety jednak jest żuczkiem wiec z zakupem pralki kazał się wstrzymać do BF ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę sobie na łożu boleści. Komplikacje po wtorkowym zabiegu. Dziś pierwszy raz w mojej amerykańskiej historii szpitalnej przyszła CNA i zaoferowała że mnie ogoli i umyje. Tydzień niemyty, z entuzjazmem przystalem. Ogolila jak umiała, umysł porządnie, namascila mnie, pachne jak Plastuś.

RN z kolei pyta mnie o ból, te rzeczy co mnie bolały już mnie nie bolą. Ale krzyż mnie nap.... bo łóżko nowoczesne, materac dmuchany. No i co z tego? Mnie krzyż boli, ona na to: wszyscy chwalą że łóżka fajne, Ty pierwszy narzekasz, morfine Ci dam. No i git, już mnie krzyż nie boli.;) Na haju to by się wyspał na kupie cegieł. 

W polskim radiu dyskusja, szczepic się czy nie, pytam moich opiekunek, powiedziały że nie będą się szczepic. Na nocnej zmianie będą dziś młoda laski, ich też zapytam. No i tak mi czas leci.

16073783979871983978666.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

Leżę sobie na łożu boleści. Komplikacje po wtorkowym zabiegu. Dziś pierwszy raz w mojej amerykańskiej historii szpitalnej przyszła RNA i zaoferowała że mnie ogoli i umyje. Tydzień niemyty, z entuzjazmem przystalem. Ogolila jak umiała, umysł porządnie, namascila mnie, pachne jak Plastuś.

RN z kolei pyta mnie o ból, te rzeczy co mnie bolały już mnie nie bolą. Ale krzyż mnie nap.... bo łóżko nowoczesne, materac dmuchany. No i co z tego? Mnie krzyż boli, ona na to: morfine Ci dam. No i git, już mnie krzyż nie boli.;)

W polskim radiu dyskusja, szczepic się czy nie, pytam moich opiekunek, powiedziały że nie będą się szczepic. Na nocnej zmianie będą dziś młoda laski, ich też zapytam. No i tak mi czas leci.

16073783979871983978666.jpg

Uhu, zdrowia zycze!

Ja bym sie troche bala byc pod opieka pielęgniarek które nie chca sie zaszczepić... szczerze to w tym momencie prosilabym o inna opieke. O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnej analizie poprzedniego zabiegu morfinowego doszliśmy że trzeba zwiększyć dawkę z 4 ml na 8 ml ponieważ ból zmalał ale nie ustąpił. Czekam teraz na rezultaty drugiego szota. Babcia chyba sobie na boku wciska też te morfine bo nie zeskanowala ani mnie ani strzykawki. Ciekawe kto za to zapłaci? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...