Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku nic. Ale jeszcze zastanawiam sie nad Air Fryer. Maja dobre oferty na Amazonie. Ktos ma i korzysta? Warto?
A w miedzy czasie udekorowalismy dom i po raz pierwszy rozpalilismy w kominku. Fajnie jest. Nigdy jeszcze nie mialam prawdziwego kominka. Chyba, ze piec na wegiel w piwnicy sie liczy
 
 
128347559_3155726984532905_3930732921385804060_o.thumb.jpg.627993e3e6ace553d5e9f5dbf66186ec.jpg

Mamy i polecamy! Bardzo czesto uzywamy, oszczednosc czasu I przede wszystkim zmywania. Wystarczy lekko oplukac i wrzucuc koszyk do zmywarki. Naprawde jestesmy zadowoleni. Jedzonko tez wychodzi dobre.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny! Podobny był w moim rodzinnym domu gdym pacholęciem był. Bardzo dobrze po nim  jest stąpać boso.

Nawet pomyślałem czy sobie takiego nie kupić, pasowałby do mojej dębowej podłogi i mebelków.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, powiedzcie mi, co wy macie z tymi lampkami, choinkami i ogólnie świątecznymi dekoracjami w listopadzie?

Koleżanka wrzuciła zdjęcie ubranej choinki (dzisiaj), kolejna to samo. Ja kocham święta, ale to mi się jakś za szybko wydaje, u mnie choinkę ubierało się dopiero koło 22-23.12, a jak nie było komu to i w Wigilię. Także sami rozumiecie... :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA choinki się rozbiera 26ego grudnia :) Moi sąsiedzi najczęściej wynoszą rozebrane drzewko 25ego późnym wieczorem, a na osiedlu 26ego jadą pierwsze "śmieciarki" zbierające wyrzucone drzewka

U nas miejską choinkę zapalali na 11ego listopada. Rok temu po 10 grudnia prawie nie szło dostać żywych choinek już w sklepach. (W moim Costco skończyły się 8ego grudnia - i nie planowali kolejnej już dostawy). Tak jak w Polsce trdycją jest ubieranie choinek na pare dni przed świętami tak tu weekend po Thxgiving to moment gdy większość choinek zostaje ubrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...