Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Jackie said:

 

Nie żebym ten tego, ale u mnie w robocie maski mamy wszyscy i wolno je nam zdejmować tylko w 2 przypadkach: gdy jesteśmy sami w pomieszczeniu i podczas jedzenia (tylko 4 osoby mogą naraz siedzieć w lunchroomie)

U mnie tak samo.

 

4 hours ago, andyopole said:

 No i co teraz, kochana redakcjo?

Test sobie zrobić.

 

Trzymam kciuki za wynik negatywny i aby kolega szybko wrócił do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andyopole napisał:

No i kolega wyszedl positive. Jego office (to nasz vce president) jest w innym pomieszczeniu niz moje biurko ale codziennie rozmawialiśmy. 

No i co teraz, kochana redakcjo?

Korzystać z wolnego i obserwować, czy przez 2 tygodnie nie pojawią się jakiekolwiek objawy. W międzyczasie starać się w miarę możliwości unikać kontaktów z innymi. Jeśli już jakieś kontakty są niezbędne to nosić maseczkę, trzymać dystans ok. 2m i starać się nie dotykać niczego w otoczeniu tych osób (żeby na wszelki wypadek nie roznieść zarazków). W sumie ponad to chyba dużo więcej nie jesteś w stanie zrobić. Co do chorowitego kolegi to dobrze, że się opiekujesz, miło że są na świecie dobrzy ludzie :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujemy przebukować bilety do Polski na koniec maja/początek czerwca. Sądziłam że LOT będzie robił trudności ale wystarczyło wysłać wiadomość na fejsie i od razu wszystko załatwione. Brawo LOT! Tyle że... powiedziano nam że lot przebukowany ale póki co jak sprawdzamy to rezerwacja nadal pokazuje grudzień :blink: Dzwonić chyba trzeba będzie?

 

EDIT: Niepotrzebnie nastraszyłam, wsio jest przebukowane i oficjalnie lecimy do Polski w maju :) 

Edytowane przez Jackie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Jackie said:

Próbujemy przebukować bilety do Polski na koniec maja/początek czerwca. Sądziłam że LOT będzie robił trudności ale wystarczyło wysłać wiadomość na fejsie i od razu wszystko załatwione. Brawo LOT! Tyle że... powiedziano nam że lot przebukowany ale póki co jak sprawdzamy to rezerwacja nadal pokazuje grudzień :blink: Dzwonić chyba trzeba będzie?

 

EDIT: Niepotrzebnie nastraszyłam, wsio jest przebukowane i oficjalnie lecimy do Polski w maju :) 

Trzeba przyznac, ze LOT sobie dobrze radzi z sytuacja. :) Powodzenia z wycieczka, trzeba trzymac kciuki zeby do maja 2021 sytuacja sie polepszyła. Tez chcialabym jakos w tym okresie leciec do PL.

 

A jeszcze chcialam powiedziec, ze kiedys myslalam ze szkoly online sa latwiejsze od tradycyjnych. Guzik prawda! Zostaly mi jakies 3 tygodnie do konca semestru i juz nie moge sie doczekac. Dziennie spedzam 5 - 6 godzin na czytanie/pisanie/testowanie/research i inne cholerstwa. W tej chwili mecze sie nad pisaniem lab report... Ale jak dobrze pojdzie do to wakacji bede miala Associate Degree. :D

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, agatenka said:

 

Kiedyś się tu "chwaliłam" tym zdjęciem. W zyciu by mi do głowy nie przyszlo ze moj maly przybije piątkę z prezydentem ;)    

Super!

Córka mojego partnera też ma fotkę z JB. Podczas studiów prawniczych robiła staż w jego biurze senackim. A że oprócz polskobrzmiącego nazwiska ma na imię Monika... ;)  (podobo było trochę smiechu z tego powodu).

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...