Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.04.2019 o 17:14, andyopole napisał:

Dziś Senat Oregonu przegłosował 28vs4 za tym żeby jesienią nie zmieniać czasu na zimowy i pozostać na zawsze przy czasie letnim. Nie znalazłem informacji czy to wystarczy czy też jest jeszcze jakaś dłuższa  ścieżka legislacyjna.

Jestem za!

Jakoś przypadkiem kliknąłem na te stronę więc zrobię update.

Wciąż zmieniamy czas. Wszystkie trzy, nadpacyficzne Stany, czyli CA, WA i OR zawarły porozumienie o zakończeniu cyrku że zmienianiem czasu. Niestety musi to zatwierdzić Kongres a ten wciąż ma ważniejsze sprawy od tej.

W każdym razie jest nadzieja że na wiosnę będzie na West Coast ostatnie przestawienie zegarków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mola napisał:

 Beza of course :) 

E, niee, będę to zbyt proste. Wynalazlem inny przepis. Niestety, popieprzylem kolejność dodawania składników (tych zasadniczych), po prostu, rozpuszczone masło postawiłem poza zasięgiem wzroku i zapomniałem o nim. Wsadzilem do piekarnika i qrde, nie rośnie. Podkrecilem temperaturę wyżej niż w przepisie, może się ruszy? Trudno, najwyżej ptaszki zjedzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, andyopole said:

A tak w ogóle dziś będę robić tatara, taki smak mnie nadszedł a nawet okazja da się podpasować . Muszę tylko  poszukać sposobu na zagospodarowanie białek. 

Dzizas! To ile Ty tego tatara robisz, że aż masz białka (liczba mnoga) do zagospodarowania ;)...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/27/2020 at 3:34 PM, andyopole said:

słucham reklam związanych z Black Friday. Ilu Polaków wie dlaczego "black"?

Ja w sumie też nie wiem. Dlaczego black?

a co do choinki to ja akurat uwielbiam i u nas zawsze stoi od początku grudnia do lutego, a zdarzało mi się i na Wielkanoc rozbierać :D.. w tym roku jeszcze choinki nie mamy tylko dlatego że chcemy ją postawić już w nowym domu a przeprowadzka w sobotę, uff... na dodatek dostałam info z przedszkola, że jeden z nauczycieli ma pozytywny test na covid i dzieci musza zostać 2tyg w domu. I jak ja mam pracować, opiekować się maluchami i pakować pudła jednocześnie? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, MeganMarkle said:

Ja w sumie też nie wiem. Dlaczego black?

Zrodlo "black" w Black Friday dobitnie pokazuje o co w tym wszystkim chodzi i kto na tym korzysta. A ze zuczki, ktore sie ciesza na Black Friday nawet nie wiedza o co chodzi, pokazuje tylko, ze najciemniej pod latarnia...

Quote

With all the shopping activity that takes place the Friday after Thanksgiving, the day became one of the most profitable days of the year for retailers and businesses. Because accountants use black to signify profit when recording each day's book entries (and red to indicate a loss), the day became known as Black Friday—or the day when retailers see positive earnings and profits "in the black."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeganMarkle napisał:

Ja w sumie też nie wiem. Dlaczego black?

a co do choinki to ja akurat uwielbiam i u nas zawsze stoi od początku grudnia do lutego, a zdarzało mi się i na Wielkanoc rozbierać :D.. w tym roku jeszcze choinki nie mamy tylko dlatego że chcemy ją postawić już w nowym domu a przeprowadzka w sobotę, uff... na dodatek dostałam info z przedszkola, że jeden z nauczycieli ma pozytywny test na covid i dzieci musza zostać 2tyg w domu. I jak ja mam pracować, opiekować się maluchami i pakować pudła jednocześnie? :( 

Trochę długo pisania. Dopiero otwieram oczy, może w pracy napiszę. Niestety, koniec kwarantanny, dobrze bylo poleniuchowac ponad tydzień. 

Na szczęście tylko jeden dzien,  od jutra Providence i znów wolne, przynajmniej do końca tygodnia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...