Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, MeganMarkle said:

Miłego weekendu wszystkim!

w południowa Kalifornię ma uderzyć w ten weekend huragan O.o

https://www.nbcnews.com/news/us-news/live-blog/hurricane-hilary-live-updates-rcna100563

Wlasnie czytam o tym... yikes. Ale chyba nie powinno byc niebezpiecznie gdzie wy mieszkacie? W kazdym razie pomysl co powinnas ze soba zabrac w razie ewakuacji... (mysle tu o mozliwych landslides bo mieszasz blisko wzgorz?) Kolezanka w Colorado musiala ewakuowac z powodow wildfires i potem mowila ze glupie rzeczy zabrala - szczotki do zebow i wygodne leggings - a najwazniejsze (dokumenty, paszporty itp)wszystko zostalo w domu. Ktory, as it turned out, nie spalil sie :)  Trzymamy kciuki ze bedzie OK. 

Dodam siostra i jej partner dzisiaj pomagali ustawiac bariery sandbags w Long Beach. 

 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mola napisał:

Chciałam powiedzieć, że dzisiaj jest dokładnie 9 rocznica od kiedy pożegnaliśmy nasze rodziny na lotnisku słowami: wyjeżdżamy tylko na 3 lata, szybko zleci :ph34r: :)

Podobnie jak ja. W 2004 roku, w czerwcu wyjeżdżałem do UK na pół roku. Na Boże Narodzenie miałem wrócić. Zrobiło się z tego 5 lat. Praktycznie do Polski już nie wróciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/19/2023 at 9:58 AM, MeganMarkle said:

My mieszkamy na północny zachód od LA wiec zagrożenie u nas małe, myśle ze Orange County oberwie znacznie bardziej… co do ewakuacji to ja mam walizkę spakowana zawsze, ze względu na fire season - wiec o to się nie martwię. :) 

U mnie przeszło gładko - deszcz nie największy jaki tu cierpiałem, a wiatr mocny w sumie wiał 2 razy po godzinę - szło bokiem w stosunku do nas.

A jak EQ - czułaś? bo to chyba gdzieś niedaleko od ciebie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mcpear said:

A jak EQ - czułaś? bo to chyba gdzieś niedaleko od ciebie?

Czułam, czułam, cały dom się bujał na boki, podobne uczucie do bycia mocno naprutym próbując prosto iść… tyle ze poza mną zataczał sie cały dom:D na szczęście trwało krótko, ale było chyba najmocniejsze jakiego doświadczyłam w SoCal do tej pory. 

  • Haha 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...