Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie znoszę ani Gry o Tron , ani Gwiezdnych Wojen a szczególnie Władcy Pierścieni. 

Ilon masz farta , tez maiłem przedtem zespół kobiet naprawdę w dechę , same konkretne kobiety. Nie rozumiałem jak można pomstować nad tym jak z nimi ciężko się pracuje. Ale teraz już wiem przed świętami rozdzieliłem zadania w projekcie , co się okazało.... przynajmniej dwie osoby zdublowały swoje prace (zrobiły ten samą część zadania)  do  tego stopnia ,ze projekt był zrobiony w 50% , sytuacja się powtórzył następnym raz i tak następnym , myślę ,ze do końca stycznia skończymy ten projekt , a planach miałem go dziś zamknąć.

Najlepsze ,ze same potwierdzały ,że rozumieją co mają zrobić a potem tak same od siebie zmieniały swoje zadanie na to , które maił przydzielone kto inny bo prostsze bo je rozumieją bardziej bo nie podołały a po co pytać bo one są najważniejsze... A prosiłem szefa ,że sam wykonam to nie dał mnie zespół , ba nawet prosiłem te kobiety aby olały temat zrobię to sam....to nie one uniosły się honorem i ,że mnie pomogą. Ale jak się te kobiety awanturują a jak naparzają....koszmar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz90 napisał:

Ja nie znoszę ani Gry o Tron , ani Gwiezdnych Wojen a szczególnie Władcy Pierścieni. 

Ilon masz farta , tez maiłem przedtem zespół kobiet naprawdę w dechę , same konkretne kobiety. Nie rozumiałem jak można pomstować nad tym jak z nimi ciężko się pracuje. Ale teraz już wiem przed świętami rozdzieliłem zadania w projekcie , co się okazało.... przynajmniej dwie osoby zdublowały swoje prace (zrobiły ten samą część zadania)  do  tego stopnia ,ze projekt był zrobiony w 50% , sytuacja się powtórzył następnym raz i tak następnym , myślę ,ze do końca stycznia skończymy ten projekt , a planach miałem go dziś zamknąć.

Najlepsze ,ze same potwierdzały ,że rozumieją co mają zrobić a potem tak same od siebie zmieniały swoje zadanie na to , które maił przydzielone kto inny bo prostsze bo je rozumieją bardziej bo nie podołały a po co pytać bo one są najważniejsze... A prosiłem szefa ,że sam wykonam to nie dał mnie zespół , ba nawet prosiłem te kobiety aby olały temat zrobię to sam....to nie one uniosły się honorem i ,że mnie pomogą. Ale jak się te kobiety awanturują a jak naparzają....koszmar. 

Ewidentnie wina kobiet. Z facetami byłoby zupełnie inaczej... A może to dowodzący jest dupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kzielu napisał:

A może to dowodzący jest dupa...

Może , to moje piąte zadanie (projekt)  , nie zaprzeczę . Na pewno w tym coś jest , bo brakuje mnie jeszcze zdolności przywódczych w rozdzielaniu czterech bijących się kobiet... 

Z facetami żadnego problemu , ostatnie zadanie z innymi kobietami też (moim zdaniem jednak wyjątek od reguły) .Ba przed tym zadaniem twierdziłem ,że z kobietami pracuje się jeszcze przyjemniej jak z facetami bo w końcu płeć piękna. 

 

Godzinę temu, Roelka napisał:

 

Ktos jeszcze spedza noworoczny wieczor w domku?

 

Tak ja , zresztą jak co roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re witajcie. Wrocilem do cywilizacji czyli do pracy gdzie mam internet. W domu nadal nie mam I gdyby nie praktyczne powody to nie zalozylbym nigdy. Ksiazki sobie poczytalem bo mialem wolne od Wigilii az do dzis. Troche popracowalem przy nowej majetnosci. Mam dosc ladne DREWNIANE drzwi, nie takie tekturowe jak instaluja teraz. Bylo na nich tysiac warstw lakierow bezbarwnych. Zdarlem je do zywego drewna i polakierowalem po swojemu. Zrobilem tak ze wszystkimi drzwiami oraz z tymi dwuskrzydlowymi do szaf. Wyszlo "piknie". zostaly jeszcze wejsciowe i te do garazu ale z nimi poczekam az sie ociepli bo teraz za zimno. Teraz mnie kusi zeby zrobic to samo z kuchennymi szafkami bo tez sa ladne, z prawdziwego drewna.

W kazdym razie, serdeczne Happy New Year 2017 for everybody!

Zaczynamy od nowa budowac Ameryke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...