Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A mówią, że młodzież w dzisiejszych czasach to taka niedobra .
Myślę że jest to naturalne zjawisko zmiany pokoleniowej. Zawsze młodzież była zdeprawowana, jest i tak zostanie
@andyopole oczywiście piszesz o napinaczach no name czy tam innych zamiennikach, bo chyba graty oem tyle nie kosztują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cee napisał:

Myślę że jest to naturalne zjawisko zmiany pokoleniowej. Zawsze młodzież była zdeprawowana, jest i tak zostanie emoji6.png
@andyopole oczywiście piszesz o napinaczach no name czy tam innych zamiennikach, bo chyba graty oem tyle nie kosztują

Hub do mustanga (z łożyskiem, srubami mocującymi koło itd) -$52. od FoMoCo. Części OEM do US samochodów są tanie jak barszcz.

Pokrywa zderzaka - $140.

Tarcza hamulca - $60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kzielu napisał:

Hub do mustanga (z łożyskiem, srubami mocującymi koło itd) -$52. od FoMoCo. Części OEM do US samochodów są tanie jak barszcz.

Pokrywa zderzaka - $140.

Tarcza hamulca - $60

Kolega @cee ma najwyrazniej uwielbienie do metek "orginalnych" producentow. W tej chwili producenci samochodow juz nie robia sami kazdego wichajstra. Zlecaja dostawy innym bo tak taniej i bezpieczniej. A producenci tych komponentow sprzedaja je na rynku pod wlasna marka. Za logo marki samochodu na pudeleczku trzeba extra zaplacic, jesli ktos lubi z namaszczeniem wyrzucac je do smietnika - jego sprawa. A moze ustawiasz te puste kartoniki na polce w garazu? :D

 

Takich tesciow mialem. Pojechalem z dziecmi w odwiedziny ale zapomnialem szamponu. Gdy spojrzalem w u nich do lazienki ujrzalem cala baterie roznych zagranicznych kosmetykow (lata 80-te). Pomyslalem sobie, problem rozwiazany. Gdy przyszlo do kapieli okazalo sie ze to wystawa pustych opakowan.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę mam ale mam ku temu powody. Metka metką, ale cena też skądś się bierze. Cena części i usług jest rzeczywiście nieporównywalnie niska do polskich/europejskich cen. Pamiętam jak siostre mechanik skasował $721 za naprawę, łącznie z częściami. Przeliczalem to na polskie realia i razem z moim mechanikiem stwierdziliśmy że nawet biorąc pod uwagę cenę kursu waluty ( nie mówiąc już o liczeniu 1 do 1), to i tak nie dałoby rady zrobić tego samego u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja, moj drogi, konkurencja. Jesli na ulicy obok siebie sa trzy dobre sklepy z czesciami samochodowymi? A kazdy chce sprzedac. Brak konkurencji widac po cenach biletow lotniczych, linie sie konsoliduja, ostatnio Alaskan wszedl w spolke z Virgin. Fakt ze cena biletu w polowie sklada sie z podatkow I roznych oplat ale nafta potaniala w ostatnich latach znacznie czego nie mozna powiedziec o cenach za latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...