Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, andyopole napisał:

2017 to juz historia, nic sie nie da zrobic wstecz. Ale w 2018 zostanie na wakacje, zabierzesz tego pseudorasiste do cieplych krajow.:D

LOL, urwalam z nim kontakt, po tym jak napisal do mojego innego kolegi, zeby go poinformowac, ze rywalizuja o jedna dziewczyne. Wiec uwazaj Andy zebys nie dostal niedlugo smsa z kierunkowym z MD z ostrzezeniem, zebys nie wysylal mi paczek czy cos :D:D:D

Edytowane przez ilon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

LOL, urwalam z nim kontakt, po tym jak napisal do mojego innego kolegi, zeby go poinformowac, ze rywalizuja o jedna dziewczyne. Wiec uwazaj Andy zebys nie dostal niedlugo smsa z kierunkowym z MD z ostrzezeniem, zebys nie wysylal mi paczek czy cos :D:D:D

Przestraszyłem się i już nic nie wyślę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2018 o 23:52, motorolnik napisał:

Mam doktorat z chemii organicznej więc dla mnie kumaryna jest jedna. Nie ma jednej "na trutki" a drugiej do wódki. Tu nawet nie ma izomerii optycznej ani racematów.

Prośba o poradę, panie PhD @motorolnik Co polecasz do dokładnego mycia szkła laboratoryjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwórkowe adventures na dziś zakończone. Troche ogarnalem ogrodek, jeszcze za mokro na niwelacje jesiennego kopania, niech podeschnie. Zrobiłem porządek że starymi niepotrzebnym donicami, wysypałem z nich ziemię a ozdobna trawę wsadziłem do gruntu. Donice, zgodnie z obietnicą podarowalem sasiadce. Żonkile już mają ładne pąki. Parę ciepłych dni i będzie kolorowo. :D

Po tych moich chorobskach jestem niestety niezdolny do większego fizycznego wysiłku. Kiedyś mogłem kopać rowy zgodnie z ogolnowojskową zasadą czasoprzestrzeni, "stąd do ósmej wieczorem". Teraz jak ten dziadek na wycugu, mogę pozamiatac podwórko, wyklepac kosę czy skręcać miotły. Do kopania już niezbyt się nadaję.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...