Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jackie napisał:

Skoro o Żydach mowa ;) za parę minut wybieramy się na Bar Mitzvah siostrzeńca męża. Śniegu napadało, wygląda na to że będziemy się tłuc przynajmniej dwie godziny po autostadzie. Mam tylko nadzieję że nie utkniemy gdzieś po drodze w zaspie :D 

Uwazaj, ciagle jest winter storm warning, 2 do 4 cali ma ciagle jeszcze spasc. No i piatek do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, bezpiecznej podrozy. Ja w ogole staram sie tutaj nie jezdzic jak napada sniegu. Po moich zeszlorocznych przygodach jak mam opcje to zalatwiam sobie szofera do pracy, z pracy, na silownie i z silowni. Na szczescie w tym roku nie bylo zle. Raz tylko nie jezdzilam autem od srody do niedzieli. :P 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jackie napisał:

Skoro o Żydach mowa ;) za parę minut wybieramy się na Bar Mitzvah siostrzeńca męża. Śniegu napadało, wygląda na to że będziemy się tłuc przynajmniej dwie godziny po autostadzie. Mam tylko nadzieję że nie utkniemy gdzieś po drodze w zaspie :D 

A u mnie wczoraj było +16°C. Kwitną zonkile, narcyzy I tulipany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Jackie, bezpiecznej podrozy. Ja w ogole staram sie tutaj nie jezdzic jak napada sniegu. Po moich zeszlorocznych przygodach jak mam opcje to zalatwiam sobie szofera do pracy, z pracy, na silownie i z silowni. Na szczescie w tym roku nie bylo zle. Raz tylko nie jezdzilam autem od srody do niedzieli. :P 

Nadajesz się do Oregonu. Powyżej 1 inch śniegu lub -2°C Oregon is shut down. Większość siedzi w domu i czeka aż stopnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2018 o 18:40, kzielu napisał:

Prawda jest taka ze to jest zakumuflowane falszowanie historii. Byli polacy ktorzy mordowali zydow ? Byli.

Nikt w tej ustawie nic nie napisał że Polacy nie mordowali.  Fałszować historię próbują Żydzi, obarczając cały naród polski odpowiedzialnością za wymordowanie Żydów polskich.

Oczekują że wszyscy Polacy zaczną bić się w pierś i przepraszać za szmalcowników i kreatury które wydawały Żydów Niemcom (promil społeczeństwa). Nie przyjmują też do wiadomości że my również byliśmy ofiarami i z premedytacją próbują zrobić z nas, Polaków, oprawców. Poczytajcie sobie proszę ostatnie wypowiedzi polityków Izraelskich w tej kwestii.

Jakoś nie słyszałem żeby Żydzi przepraszali nas za zbrodnie Żydów bolszewików bo idąc ich tokiem rozumowania, działania Żydów, którzy denuncjowali, wysyłali w bydlęcych wagonach, więzili w obozach śmierci zwanych gułagami i mordujący Polaków na kresach powinno się rozciągnąć na całą nację żydowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, oss napisał:

Oczekują że wszyscy Polacy zaczną bić się w pierś i przepraszać za szmalcowników i kreatury które wydawały Żydów Niemcom (promil społeczeństwa).

Promil? Jakies wiarygodne zrodlo jestes w stanie podac? A moze 1%, albo 10%. A moze 50%? Bo widzisz, w calej awanturze wlasnie o to chodzi ze sie juz nie dowiesz. I te zdanie co napisalem wlasnie klasyfikuje mnie do pojscia za kratki na trzy lata. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vlade napisał:

Promil? Jakies wiarygodne zrodlo jestes w stanie podac? A moze 1%, albo 10%. A moze 50%? Bo widzisz, w calej awanturze wlasnie o to chodzi ze sie juz nie dowiesz. I te zdanie co napisalem wlasnie klasyfikuje mnie do pojscia za kratki na trzy lata. Rozumiesz?

A czy Ty możesz podać jakieś wiarygodnie źródło że nie był to promil? Jak na razie to słychać tylko "Polacy mordowali Żydów". Więc to co polska strona robi to żądanie dowodów. Proszę podać, kto, kiedy i kogo, bo rzucać oskarżeniami z dupy jest zawsze łatwo.

 

Edytowane przez oss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, oss napisał:

A czy Ty możesz podać jakieś wiarygodnie źródło że nie był to promil? Jak na razie to słychać tylko "Polacy mordowali Żydów". Więc to co polska strona robi to żądanie dowodów. Proszę podać, kto, kiedy i kogo, bo rzucać oskarżeniami z dupy jest zawsze łatwo.

 

Czyli nie rozumiesz. Strona polska właśnie zakazała pokazywania dowodów, pod kara więzienia. A ja nie wiem jak powszechne było szmalcownictwo, nikt nie wie, a ustawa ucina jakakolwiek dyskusje na ten temat.  Cały świat do tej pory raczej patrzył z podziwem na historie Polski, ale nasi geniusze u władzy jednej nocy to zmienili. Bo opinie na temat obecnej Polski i Polaków to posłali na dno od razu po objęciu władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...