Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, andyopole napisał:

U nas ceny najmu wariują już od 3-4 lat. Z tego powodu niejako zmuszony zostałem do kupna domku, taniej wychodzi.

edit: apartamenty buduje się teraz w każdym wolnym miejscu. Developerzy wykupują  nawet całe bloki domów i stawiają tam apartamenty.

To ze taniej jest kupic niz wynajac to korzystne dla rynku bo stymuluje klase srednia do inwestowania. Ale zbyt duza roznica miedzy kosztem najmu a cena nabycia nie jest naturalna dla rynku nieruchomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/2/2018 o 00:58, vlade napisał:

Mowimy nadal o samochodach? Czy to tylko ja mam jakies glupie skojarzenia :wub:

Zawsze jak rozmawiam z jakims facetem i pojawia sie temat mojego samochodu i manualnej skrzyni biegow to faceci maja jakies dziwne skojarzenia i te glupie usmieszki, a ja sobie beke cisne heheh :D 

Cos mnie ostatnio dlugo nie bylo. Troche chora bylam w tamtym tygodniu, a w weekend w koncu ogarnelam w wiekszosci moja paczke do USCIS z ROCem. Jeszcze tylko kilka poprawek i bede wysylac, co ma byc to bedzie. Bede pewnie dawac update co jakis czas, wiec trzymajcie kciuki drodzy forumowicze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/5/2018 o 09:12, cee napisał:

Witam
Czy ktoś chętny na przyłączenie się do akcji?
Niedługo druga odsłona #RespectUs
8a07ae064569742d41fdd56c2ba49c52.jpg

Akcja swoja droga (podejrzewam ze Amerykanie zinterpretuja to jako respect US). Najwazniejsza jest praca u podstaw bo tu ludzie bardzo malo wiedza o Polsce i polskiej historii i lykaja ciemnote jaka wciskaja im media. Ja kiedy tylko moge to nawijam o polskiej historii, jesli jest jakas rocznica czy swieto to nawet spotkanie w korpo potrafie zaczac od wspomnienia o tym.

Edytowane przez Stefano8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja swoja droga (podejrzewam ze Amerykanie zinterpretuja to jako respect US). Najwazniejsza jest praca u podstaw bo tu ludzie bardzo malo wiedza o Polsce i polskiej historii i lykaja ciemnote jaka wciskaja im media. Ja kiedy tylko moge to nawijam o polskiej historii, jesli jest jakas rocznica czy swieto to nawet spotkanie w korpo potrafie zaczac od wspomnienia o tym.
To dopiero początek i była odsłona aby zainteresować polską stronę. Teraz jest szykowany przekaż na zagranicę także cierpliwości
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Roelka napisał:

Powodzenia z ROC!

Ja tez czekam, od lipca. :D

Dzieki! No to jeszcze chyba chwilke poczekasz. BTW, po jakim czasie mniej wiecej dostalas NOA1? I rozumiem, ze ten dokument jest sam w sobie przedluzeniem rocznym karty, czy jest jakis dodatkowy papier? 

23 godziny temu, Patipitts napisał:

Powodzenia dziewczyny! Ja od 2 tyg czekam na smsa od uscis i maila co do aosu... cos czuje ze bedzie RFE, tak jakos sie nastawiłam ale jak to ilon powiedziała co bedzie to bedzie :D

Dawaj znac na biezaco, trzymam kciuki. Moi znajomi jakis czas temu mieli interview, ale oni hajtneli sie jak on byl na J1. ;) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...