Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, andyopole napisał:

Ale niech tam od czasu do czasu przypomni sobie zasady obsługi odkurzacza, albo gary pozmywa, bo zgnusnieje...:D

edit: a co studenci robią na Mazowieckiej? Bo ja ze wsi jestem... ;)

Tak tak, jak najbardziej będę go zaganiac do porządków domowych :D

Na Mazowieckiej w Warszawie jest dużo klubów i studenci (chociaż nie tylko) tam imprezuja.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, margherita_s napisał:

 

Na Mazowieckiej w Warszawie jest dużo klubów i studenci (chociaż nie tylko) tam imprezuja.

albo chodza zachlac ryja na nowy swiat do tych barow co to za szota placi sie 4 zl...

Chociaz teraz wydaje mi sie, ze dzisjeszy studenci [blisko 90 %] maja malo wspolnego z tym co bylo kiedys. Dzisiejsze studiowanie to jakas parodia. Studenci maja wolnego po 5 miesiecy albo i wiecej w roku gdzie w wolnym czasie robia kompletnie...nic.

 

2 godziny temu, andyopole napisał:

Ale niech tam od czasu do czasu przypomni sobie zasady obsługi odkurzacza, albo gary pozmywa, bo zgnusnieje...:D

 

aj tam, lokalne ogloszenia i konstrakszyn do pseudo polonijnych firemek.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ilya_ napisał:

Chociaz teraz wydaje mi sie, ze dzisjeszy studenci [blisko 90 %] maja malo wspolnego z tym co bylo kiedys. Dzisiejsze studiowanie to jakas parodia. Studenci maja wolnego po 5 miesiecy albo i wiecej w roku gdzie w wolnym czasie robia kompletnie...nic.

Nieprawda. Owszem, są studenci, którzy się tylko obijają, ale jest też gros takich, ktorzy naprawdę ostro harują przez cały rok (to wszystko zależy w sporej mierze od kierunku; ja sama jeszcze 5 lat temu siedziałam non stop z nosem w książkach). I nie uwierzę, że kiedys było inaczej i wszyscy sie pilni uczyli. Bylo tak samo; część sie bawila, a częsci zależało i się uczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ilya_ napisał:

albo chodza zachlac ryja na nowy swiat do tych barow co to za szota placi sie 4 zl...

Chociaz teraz wydaje mi sie, ze dzisjeszy studenci [blisko 90 %] maja malo wspolnego z tym co bylo kiedys. Dzisiejsze studiowanie to jakas parodia. Studenci maja wolnego po 5 miesiecy albo i wiecej w roku gdzie w wolnym czasie robia kompletnie...nic.

 

A w sumie to kogo to obchodzi ? Liczy sie to co kto wie jak przyjdzie szukac pracy a to co ktos robi w czasie studiow to w sumie jego biznes.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kzielu napisał:

A w sumie to kogo to obchodzi ? Liczy sie to co kto wie jak przyjdzie szukac pracy a to co ktos robi w czasie studiow to w sumie jego biznes.

Dokładnie. Ja w czasie studiów sie wyszalalam za wsze czasy, imprezowalam bardzo duzo ale nigdy nie miałam sesji poprawkowej, pracowałam od 2 roku studiów i łapałam jsszcze wolontariat a od razu po skończeniu poszłam na staz, takze da sie pogodzić :p inna sprawa ze ja moich studiow nienawidziłam i do tej pory pluje sobie w brode czemu ich nie rzuciłam i nie poszłam na cos innego, No ale było minęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ilya_ napisał:

Chociaz teraz wydaje mi sie, ze dzisjeszy studenci [blisko 90 %] maja malo wspolnego z tym co bylo kiedys. Dzisiejsze studiowanie to jakas parodia. 

Ojej, jakie nudy. Kazde pokolenie narzeka na te nastepne. Wszyscy byli lepsi od tych "dzisiejszych." Ilya najwyrazniej sie starzeje ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patipitts napisał:

Dokładnie. Ja w czasie studiów sie wyszalalam za wsze czasy, imprezowalam bardzo duzo ale nigdy nie miałam sesji poprawkowej, pracowałam od 2 roku studiów i łapałam jsszcze wolontariat a od razu po skończeniu poszłam na staz, takze da sie pogodzić :p inna sprawa ze ja moich studiow nienawidziłam i do tej pory pluje sobie w brode czemu ich nie rzuciłam i nie poszłam na cos innego, No ale było minęło. 

Ile razy mi sie zdarzylo prosto z imprezki jechac na uczelnie bo jakies zaliczenie bylo, albo zeby sie wpisac na liste i pokazac z indeksem, a potem zniknac do toalety i nigdy nie wrocic :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kzielu napisał:

A w sumie to kogo to obchodzi ? Liczy sie to co kto wie jak przyjdzie szukac pracy a to co ktos robi w czasie studiow to w sumie jego biznes.

no w sumie liczy sie kto co wie. Tylko, ze teeraz nic nie wiedza.

przyjmowales ludzi do pracy w pl po politechnicznych studiach zanim przyjechales do US ? Ja tak. Ale ok bo wykraczam poza temat...

 

5 godzin temu, katlia napisał:

Ojej, jakie nudy. Kazde pokolenie narzeka na te nastepne. Wszyscy byli lepsi od tych "dzisiejszych." Ilya najwyrazniej sie starzeje ;)

Wlosy leca powoli. Co zrobisz....

 

6 godzin temu, Patipitts napisał:

Dokładnie. Ja w czasie studiów sie wyszalalam za wsze czasy, imprezowalam bardzo duzo ale nigdy nie miałam sesji poprawkowej, pracowałam od 2 roku studiów i łapałam jsszcze wolontariat a od razu po skończeniu poszłam na staz, takze da sie pogodzić :p inna sprawa ze ja moich studiow nienawidziłam i do tej pory pluje sobie w brode czemu ich nie rzuciłam i nie poszłam na cos innego, No ale było minęło. 

podobno jakies 3/4 studentow wybiera blednie kierunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ilya_ napisał:

podobno jakies 3/4 studentow wybiera blednie kierunek...

Jakos studenci daja rade po zakonczeniu studiow. Tu i w Polsce. Notabene, mam kuzyna ktory jest na pozycji kierowniczej w duzej amerykaskiej firmie z baza w Warszawie. Wysoka pozycja, dobre zarobki, duze perspektywy. Jego studia? Filologia grecka i lacina :lol: Kierunek nie zaszkodzil mu w karierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ilya_ napisał:

no w sumie liczy sie kto co wie. Tylko, ze teeraz nic nie wiedza.

przyjmowales ludzi do pracy w pl po politechnicznych studiach zanim przyjechales do US ? Ja tak. Ale ok bo wykraczam poza temat...

 

Tylko jakies dwie setki interviews w PL przeprowadzilem wiec moze to faktycznie niewiele...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...