Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Patipitts napisał:

targi w sumie to dziwnie. Mieli robic hiring on the spot- nie bylo nic takiego. Wypelnilam formularz, zawolali mnie na rozmowe ktora bardziej przypominala screening, pani czeka 2-3tug na odpowiedz. Po godzinie przyslali dwa maile ze kwalifikuje sie na dwie pozycje, ale nic poza tym. Jakies linki do profilu na department of labor website. Tam w ogole mi chyba ta kobieta stworzyla profil, poprzekrecala nazwy pracodawcy, wpisala rzeczy ktorych wcale nie mowila. No komedia. Nie wiem.

Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie! Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pelasia napisał:

Drodzy forumowicze, czy ma ktoś z was jakieś książki dla dzieci w języku polskim, które zabieraja tylko miejsce w domu? Chcecie się pozbyć? Jeśli nie, znacie jakieś księgarnie z takimi też książkami na terenie USA z możliwością zakupu online? Ktoś, coś? :)

A szukasz dla jakiejś konkretnej grupy wiekowej? Do nas znajomi podsyłają, babcie kupują i czasem się zdarzają jakieś powtórzone egzemparze. Ale to ksiązki dla 1-3 lata, na różnym poziomie wydawniczym. Co mam podwójnie mogę podesłać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mola napisał:

A szukasz dla jakiejś konkretnej grupy wiekowej? Do nas znajomi podsyłają, babcie kupują i czasem się zdarzają jakieś powtórzone egzemparze. Ale to ksiązki dla 1-3 lata, na różnym poziomie wydawniczym. Co mam podwójnie mogę podesłać.

Na razie to szukam dla najmłodszych. Moj ma na razie 6 tygodni, wiec sie powoli przygotowuje, bo wiem, ze z nauką języka polskiego u mnie w domu nie bedzie łatwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Na razie to szukam dla najmłodszych. Moj ma na razie 6 tygodni, wiec sie powoli przygotowuje, bo wiem, ze z nauką języka polskiego u mnie w domu nie bedzie łatwo. 

Obserwuje wiele malzenstw dwujezycznych i wydaje mi sie ze najlepsze rozwiazanie jest wtedy gdy kazde z rodzicow mowi do dziecka w swoim jezyku.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Gratulacje @pelasia :)

53 minuty temu, andyopole napisał:

Obserwuje wiele malzenstw dwujezycznych i wydaje mi sie ze najlepsze rozwiazanie jest wtedy gdy kazde z rodzicow mowi do dziecka w swoim jezyku.

My do swojego oboje mówimy po polsku, a mały i tak odpowiada po angielsku. Z przedszkolem ciężko wygrać...

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mola napisał:

No właśnie! Gratulacje @pelasia :)

My do swojego oboje mówimy po polsku, a mały i tak odpowiada po angielsku. Z przedszkolem ciężko wygrać...

To nieważne. Dziecko się osłucha, jesli nie będziecie go zmuszać to będzie dwujezyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...