Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

A ja, ponieważ mam ostatnio duuużo czasu wolnego ;) to zaczęłam oglądać Grę o tron. Lecę jak błyskawica, bo już zaczęłam czwarty sezon. I szczerze? Nie rozumiem fenomenu, ale doceniam :) Głównie za grę Petera Dinklage'a, który jest wprost fenomenalny! :)

Ja tez nie bardzo rozumiem tego wielkiego, caloswiatowego zachwytu. Ja oglądam na zasadzie, że jak zaczęłam to skończę ale ogólnie, niektóre odcinki by bylo można przespać bez jakiejkolwiek straty. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Ja kocham Gre o Tron :) czekam na nowy sezon z niecierpliwoscia :)

Ja lubię serial, czekam na nowy sezon (jak tu nie czekać po takiej końcówce ostatniego?), natomiast bardzo czekam też na kolejną książkę z serii. Jak się już pojawi to będę chyba musiała przeczytać jeszcze raz całą sagę, bo w książce jest historia bardziej zagmatwana niż w filmie,  a nie wiem czy pamiętam wszystkie niuanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę mocno w teoriach fanowskich i to jest najbardziej fascynujące w tym serialu wg mnie. Co prawda historia głównych bohaterów juz jest raczej znana i łatwa do przewidzenia, natomiast ciekawi mnie jak pokażą finałowa wielka walkę, efekty specjalne ktore zastosują (tyle przygotowań do ostatniego sezonu i pieniędzy to bedzie musiało byc woooow), No i kto wygra, kto zginie, to prawda ze serial sie wlókł niekiedy ale to na co wszyscy czekali od tylu sezonow juz na sto procent wydarzy sie w tym nastepnym (ostatnim stety-niestety) dlatego czekam i nie mogę sie doczekać :) i prawda jest tez ze seriale wychodzą tak powoli ze juz sie czasem zapomina wszystkie wątki i bohaterów dlatego warto sobie wszystko przypomnieć przed obejrzeniem ostatniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Milych walentynek kochani forumowicze! <3 

@Patipitts - jak poszlo na targach?!

Dzieeeeki i wzajemnie :) wszystkiego naj naj!

targi w sumie to dziwnie. Mieli robic hiring on the spot- nie bylo nic takiego. Wypelnilam formularz, zawolali mnie na rozmowe ktora bardziej przypominala screening, pani czeka 2-3tug na odpowiedz. Po godzinie przyslali dwa maile ze kwalifikuje sie na dwie pozycje, ale nic poza tym. Jakies linki do profilu na department of labor website. Tam w ogole mi chyba ta kobieta stworzyla profil, poprzekrecala nazwy pracodawcy, wpisala rzeczy ktorych wcale nie mowila. No komedia. Nie wiem.

Edytowane przez Patipitts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy ma ktoś z was jakieś książki dla dzieci w języku polskim, które zabieraja tylko miejsce w domu? Chcecie się pozbyć? Jeśli nie, znacie jakieś księgarnie z takimi też książkami na terenie USA z możliwością zakupu online? Ktoś, coś? :)

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...