Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.03.2019 o 22:00, andyopole napisał:

Daleko to pojęcie względne, ile masz mil? Nadal sprzedajesz gwintowki czy inną branża?

Ten tydzien dojezdzalam codziennie ponad 150km w jedna strone. Bez korkow 1:40h. Wczoraj bylo najgorzej - w oby dwie strony po 2.5h. W srode mialam szkolenie w DC a potem jechalam odebrac klucze - lekko ponad godzinke zajelo mi przejechanie 20km. Na szczescie jutro z rana przeprowadzka i znowu bede miala blisko do roboty. Te jazdy to nie dla mnie, chociaz posluchalam troche podcastow. Macie jakies fajne kanaly ktore sluchacie? Poleccie cos - wkrecilam sie.

Zmienilam branze Andy. Koniec z bronia, chociaz na dzien dzisiejszy juz wiem, ze takiego spokoju to ja nigdzie nie bede miala. Praca w ksiegowosci, ale znacznie wiecej niz w ostatniej pracy. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dziś klocki i tarcze przednie w moim jezdzidle. Miałem nosa bo w środę kupiłem zestaw części a w piątek wracając z pracy usłyszałem dzwiek zelaza po zelazie. Okazalo sie jedna z gumowych osłon na slizgaczu byla uszkodzona, slizgacz zatarty i zrabalo mi nadprogramowo jeden z klockow. Gdyby nie to zatarcie to stan zuzycia klockow w prawym kole wskazywal ze moglbym spokojnie zrobic jeszcze z 15k mil. Od ostatniej wymiany klocków (tylko) zrobilem 72k mil co na dosc ciezka kobyle i tak jest niezlym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2019 o 21:53, ilon napisał:

Ten tydzien dojezdzalam codziennie ponad 150km w jedna strone. Bez korkow 1:40h. Wczoraj bylo najgorzej - w oby dwie strony po 2.5h. W srode mialam szkolenie w DC a potem jechalam odebrac klucze - lekko ponad godzinke zajelo mi przejechanie 20km. Na szczescie jutro z rana przeprowadzka i znowu bede miala blisko do roboty. Te jazdy to nie dla mnie, chociaz posluchalam troche podcastow. Macie jakies fajne kanaly ktore sluchacie? Poleccie cos - wkrecilam sie.

Zmienilam branze Andy. Koniec z bronia, chociaz na dzien dzisiejszy juz wiem, ze takiego spokoju to ja nigdzie nie bede miala. Praca w ksiegowosci, ale znacznie wiecej niz w ostatniej pracy. 

To co teraz można kupić w Twojej firmie? Rzeczy, uslugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...