Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Joanna30 napisał:

Ponieważ mój wątek w Tematach związanych z poszczególnymi stanami nie doczekał się odpowiedzi, postanowiłam napisać tutaj ;)

Czy ktoś z Was zwiedzał Biały Dom i starał się o to przez członka Kongresu?

Czy możecie polecić jakiegoś fajnego kongresmana lub kongresmankę? 

W piątek otwiera mi się 90-dniowe okienko starania się o wejściówki do Pentagonu i Białego Domu, a o tę drugą trzeba się starać za pośrednictwem członka Kongresu.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)

Ja nie wiec generalnie nic nie wiem na temat (ale sie wypowiem ;-) ) - ale podejzewam ze to ma byc "Twoj" kongresman/woman ktorego jestes "constituent". Generalnie inaczej to on/ona nie ma specjalnego interesu w tym zeby Tobie pomagac...

Mitch McConnel jest fajny...

(zarcik taki ;-) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Joanna30 said:

Ale że fajny to żart? ;)

Też myślałam, że to wstawiennictwo kongresmanów dotyczy tylko obywateli USA. Ale właśnie nie tylko. Muszę poprzeglądać strony kongresmanów, bo niektórzy mają ponoć gotowe formularze zawieszone, prosto do wypełnienia :)

Nie, imigracyjne sprawy tez sie u nich zalatwia (mozna ich napuscic na USCIS). Ale ciagle robi sie to na podstawie miejsca zamieszkania. Watpie, zeby obslugiwali zagranice, tak jak pisze @kzielu.

Nota bene tez bym wolal zeby mnie AOC oprowadzala, niz moj lokalny trumptrainowy brzydal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, haneczka019 napisał:

Joasia, poszukaj w grupie na fb. Wydaje mi się, że widziałam kiedyś post kogoś mieszkającego w PL, kto się starał o takie wejściówki przez kongresmena, tylko nie jestem pewna w 100%, czy to tam.

Wiem, czytałam to kiedyś, ale nie mogłam się dokopać, do kogo uderzyli ;) Ale już wytypowałam kilku kongresmanów i zostawię sobie jednego na piątek, żeby przez niego się postarać o wejściówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2019 o 04:21, Joanna30 napisał:

Wiem, czytałam to kiedyś, ale nie mogłam się dokopać, do kogo uderzyli ;) Ale już wytypowałam kilku kongresmanów i zostawię sobie jednego na piątek, żeby przez niego się postarać o wejściówkę.

A to nie idzie normalnie do Trumpa uderzyc na Twitterze? :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...