Skocz do zawartości

Dalsze Kroki Po Przyznaniu Wizy.


Mateusz20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poprosic zawsze moga, ale to wtedy mozna im odpowiedziec na pismo i wyjasnic. Ja zadnego pisma dotyczacego przeprowadzki nie wysylalam, mam kilku znajomych w skarbowce i powiedzieli, ze nie musze. Ale to moze zalezec od urzedu. Niejednokrotnie zdarzalo mi sie, ze dzwoniac do informacji podatkowej i dwoch urzedow - otrzymywalam zupelnie rozne odpowiedzi na jedno zapytanie. ;)

Nie wiem czy jest jakas lista, ale potrzebujesz paszport, koperte z ambasady, te rzeczy od lekarza, ktorych nie dawales w ambasadzie. Ja sobie wzielam ze soba jeszcze jeden akt urodzenia w razie jakbym do czegos potrzebowala. No i kasiura. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie masz dzialalnosci gospodarczej to mozesz zlozyc ZAP-3 w skarbowce wskazujac adres zagraniczny. Ja jak konczylem dzialalnosc w Polsce, zlozylem CEIDG-1, a potem PIT-36L w nowym roku z adresem zamieszkania w USA. Powinno wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie masz dzialalnosci gospodarczej to mozesz zlozyc ZAP-3 w skarbowce wskazujac adres zagraniczny. Ja jak konczylem dzialalnosc w Polsce, zlozylem CEIDG-1, a potem PIT-36L w nowym roku z adresem zamieszkania w USA. Powinno wystarczyc.

A po co skarbówce Twój adres w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...