Skocz do zawartości

Czy Paszport Amerykański Pradziadka Może Pomóc W Zdobyciu Wizy?


Rastafara

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mój pradziadek posiadał obywatelstwo amerykańskie i właśnie odnalazłem jego paszport, pradziadek, babcia (jego córka) i mój tata nie żyją, pradziadek zmarł w 1986 roku w USA a babcia i tata w Polsce (nie mieli obywatelstwa babcia miała kartę resident alien którą też posiadam) czy ten paszport może mi pomóc otrzymać wizę turystyczną do ameryki?

Starałem sie o wizę około 15 lat temu i jej nie otrzymałem ale dopiero teraz znalazłem ten paszport.

Mam 44 lata i od 10 mieszkam w Szkocji mam własną firmę oraz dom na kredyt... Chciałbym się wybrać z żoną i córką na wakacje na Florydę.

Co myślicie warto wspomnieć o tym paszporcie na rozmowie w ambasadzie?

Pozdrawiam ze Szkocji

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mój pradziadek posiadał obywatelstwo amerykańskie i właśnie odnalazłem jego paszport, pradziadek, babcia (jego córka) i mój tata nie żyją, pradziadek zmarł w 1986 roku w USA a babcia i tata w Polsce (nie mieli obywatelstwa babcia miała kartę resident alien którą też posiadam) czy ten paszport może mi pomóc otrzymać wizę turystyczną do ameryki?

Starałem sie o wizę około 15 lat temu i jej nie otrzymałem ale dopiero teraz znalazłem ten paszport.

Mam 44 lata i od 10 mieszkam w Szkocji mam własną firmę oraz dom na kredyt... Chciałbym się wybrać z żoną i córką na wakacje na Florydę.

Co myślicie warto wspomnieć o tym paszporcie na rozmowie w ambasadzie?

Pozdrawiam ze Szkocji

Rafał

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz firmę, rodzine wydaje nie sie ze głowę nosisz nie od parady. Przeczytaj swoje pytanie i sam odpowiedz, jak niby miał by ci w tym pomoc? 15 lat temu a teraz to inna bajka. Idz do konsulatu w Szkocji, tzn najpierw wypełnij wniosek dla ciebie i rodziny. Pan/pani zada ci 2-3 pytania i kupujesz bilety.

Bez stresu, nice n' easy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mój pradziadek posiadał obywatelstwo amerykańskie i właśnie odnalazłem jego paszport, pradziadek, babcia (jego córka) i mój tata nie żyją, pradziadek zmarł w 1986 roku w USA a babcia i tata w Polsce (nie mieli obywatelstwa babcia miała kartę resident alien którą też posiadam) czy ten paszport może mi pomóc otrzymać wizę turystyczną do ameryki?

Starałem sie o wizę około 15 lat temu i jej nie otrzymałem ale dopiero teraz znalazłem ten paszport.

Mam 44 lata i od 10 mieszkam w Szkocji mam własną firmę oraz dom na kredyt... Chciałbym się wybrać z żoną i córką na wakacje na Florydę.

Co myślicie warto wspomnieć o tym paszporcie na rozmowie w ambasadzie?

Pozdrawiam ze Szkocji

Rafał

W sumie ciekawe znalezisko i wspaniala, rodzinna pamiatka.

no i plynie w nim krew amerykanska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...