Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, katlia napisał:

Ile ty masz lat? Czy niczego nie czytasz poza propaganda ? Czy w ogole wiesz dlaczego Polska NIE nalezy do VWP? A wiara w obietnice Trumpa to naprawde kompromitacja. On tez obiecal "drain the swamp" i ocalic 1000 prac w Indianie, i zobacz jak to wyglada w tej chwili!

Po drugie jaki jest sens tego VWP? Tak jak jest teraz jest OK, jedyne co powinni zmienić to urzędników na Okęcie dać jak Irole mają u siebie żeby cofka była wiadoma u nas a nie już w Stanach.

I co do wjazdu, ja dostałem promesę kilka lat temu, moja żona i dzieci w tym roku, nie mieliśmy problemów z wjazdem, może dlatego że byłem kilkakrotnie w USA i zawsze, ZAWSZE wyjeżdżałem w terminie który nigdy nie przekroczył deklarowanego przez mnie przy wjeździe. Ludzie ściemniają, kombinują, nie są słowni i takie są efekty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że jest to pewna dyskryminacja bo czym się róznimy od biednego Litwina czy Łotysza który może sobie bez wizy polecieć... Pozatym w tej chwili promesa kosztuje ok 700zl plus oczywiście dojazd do Ambasady... powinni znieść te wizy a i tak jak nie zechcą to nie wpuszczą na granicy... po jakiego mam siedziec godzinami wypełniac wniosek wysyłac płacić jechac do Wawy ponad 200km i przyjechac z odmową... Nie ma innego kraju na świecie który robiłby takie problemy... kanada zniosła wizy Australia darmowa wiza wypełniana przez neta a tu odwieczny problem i stanie w kolejce na Pięknej jak jakiś pajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...