Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joanna30 napisał:

Tak? Jakie kraje?

EDIT: Już sobie znalazłam ;)

A co w przypadku wiz małżeńskich czy narzeczeńskich dla obywateli tego kraju?

 

Another order will block visas being issued to anyone from Syria, Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan and Yemen, said the aides and experts, who asked not to be identified. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam dlaczego Trump ma obsesje na punkcie tego muru...

Czy Meksykanie naprawdę "przeskakuja" tak tłumnie granice ? Dziennie tysiace sie do USA wlamuje? :P

Co do zawieszenie wiz... kurcze, wizy turystyczne to jeszcze bym moze zrozumiala ale tez nie zazdroszcze tym ktorzy sa w trakcie sponsorowanie rodzinnego.

Dobrze, ze przynajmniej nie ma poki co planow co do wiz dla pozostalych krajow. No, poza tymi pracowniczymi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roelka napisał:

Ja sie zastanawiam dlaczego Trump ma obsesje na punkcie tego muru...

Czy Meksykanie naprawdę "przeskakuja" tak tłumnie granice ? Dziennie tysiace sie do USA wlamuje? :P

Co do zawieszenie wiz... kurcze, wizy turystyczne to jeszcze bym moze zrozumiala ale tez nie zazdroszcze tym ktorzy sa w trakcie sponsorowanie rodzinnego.

Dobrze, ze przynajmniej nie ma poki co planow co do wiz dla pozostalych krajow. No, poza tymi pracowniczymi.

 

 

Inne kategorie beda szly przez kongres raczej. On nie ma wielkich planow na reforme. Na razie tylko cos wlacza lub wylacza, ale pomyslow na razie nie maja nawet na Obamacare. Ryancare to wlasciwie Obamacare tylko glupsza. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, motorolnik napisał:

Z nowości - podpisał kolejny dekret, tym razem o blokowaniu funduszy federalnych dla sanctuary cities. Na stronie gdzie to wyczytałem w komentarzach już dwie osoby wspomniały o secesji Nowego Jorku.

Z tym to akurat sie zgadzam - nie spelniaja federalnego prawa, nie powinny dostawac federalnej kasy.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...