Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dejmos napisał:

No to guzik wiesz w takim razie...

Plujesz jadem na Polske praktycznie w kazdym poscie. Nie wiem gdzie sie wychowalas i jezeli naprawde takie zachowanie jest na porzadku dziennym w tej okolicy to szczerze wspolczuje. Pochodze z malej miejscowosci na Podkarpaciu (wedlug Twoich definicji to pewnie przyczulek tego calego zla w Polsce), w ktorej mieszka kilka rodzin z Chin. Zyja, pracuja, ich dzieci "kumpluja sie" z rodowitymi Polakami (czasami nawet z "Sebkami") i jakos nigdy nie slyszalem o zadnych incydentach, ktore wynikaly by z ich pochodzenia.

Tak jak w kazdym kraju tak i w Polsce skrajnosci nie brakuje i oczywiscie, ze mozna takich ludzi znalezc, ale nie generalizujmy.

Widocznie malo wiesz o chrzescijanskich wartosciach jezeli wedlug Ciebie tak sa one demonstrowane.

Ale pluje, bo co? Bo nie podoba mi sie to co w Polsce sie obecnie dzieje? Chyba mam prawo do "plucia" na przypadki rasizmu czy glupoty narodowcow o ktorych czytam w wiadomosciach? To, ze akurat ty osobiscie nie spotkales sie z opisywanymi przypadkami, to swietnie. Zazdroszcze. Przeciez wiem, ze to nie jest skrajnosc i 100% Polakow nie jest rasistami czy innymi antysemitami. Swoje posty pisze na podstawie tego co widze w wiadomosciach (i zeby nie bylo, z roznych zrodel) i osobistych doswiadczen. Twoje osobiste doswiadczenia akurat na moje osobista opinie nie wplyna.

A moje doswiadczenia z chrzescijanskimi wartosciami? Sa takie, ze doszlam do konkretnych wnioskow co do religii i zdecydowalam sie, ze dla mnie lepszy jest ateizm. Rodzice wychowali mnie w wierze chrzescijanskiej, ale nie jestem krowa co to opini nie zmienia nigdy i teraz tak zwane wartosci, nie maja dla mnie znaczenia.

 

@pepeaz"Niektorzy proboja byc bardziej amerykanscy niz native americans, czego Roelka jest przykladem. Bycie patriota to nie milosc to rzadu, ale do kraju i tradycji, ktory nas wychowal. Ciekaw jeste czy znalazlby sie jakis amerykanin, ktory ma podobne poglady o swoim kraju, dlatego ze mu sie rzad czy prezydent  nie podoba i nie obchodzi go co dzieje sie w "amerykanskim ogrodku" "

 

A czy ja ci gdzies napisalam, ze chce byc "amerykanska"? Obecna polityka amerykanska mi sie tez nie podoba. Z tych samych wzgledow co polska polityka.

Nie napisalam nigdzie, ze jestem patriotka. Bo nie jestem. Kraj mnie nie wychowal, wychowali mnie rodzice i to ich kocham. :P . Piekny, ciekawy kraj ale nie bede sobie flagi na czole tatuować ani wychwalac go pod niebiosa. No i dlaczego mialoby mnie tak w ogole obchodzic co sie w Polsce dzieje? Nie mieszkam tam i mieszkac nie bede. Obecnie nawet gdyby mi ktos zaoferowal duza kase to bym do Polski mieszkac nie wrocila. Nie dlatego, ze chce byc hamerykanska, ale dlatego ze tutaj mam teraz swoje zycie.

Wiec, tego. Odczepcie sie. :P

I po raz trzeci juz przypominam, ze to jest temat o Trumpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowały przecieki z Białego Domu:
https://twitter.com/TrumpAdminLeaks
https://twitter.com/WhitehouseLeaks

Nota bene: osoby które się angażują w to podziemie uważam za fajnych kolesi, amerykańskich patriotów, którzy kochają swój kraj, są dumni ze swojej narodowości.

Edytowane przez motorolnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak Spicer przekazuje kody atomowe Trumpowi przez twittera:

Dla zainteresowanych: kody atomowe są codziennie zmieniane i przekazywane przezydentowi do zapamiętania każdego ranka:

Cytuj

Gold Codes are generated daily and provided by the National Security Agency (NSA) to the White House, The Pentagon, United States Strategic Command, and TACAMO. For an extra level of security, the list of codes on the card includes codes that have no meaning, and therefore the president must memorize where on the list the correct code is located.


https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_Codes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Roelka napisał:

Ale pluje, bo co? Bo nie podoba mi sie to co w Polsce sie obecnie dzieje? Chyba mam prawo do "plucia" na przypadki rasizmu czy glupoty narodowcow o ktorych czytam w wiadomosciach? To, ze akurat ty osobiscie nie spotkales sie z opisywanymi przypadkami, to swietnie. Zazdroszcze. Przeciez wiem, ze to nie jest skrajnosc i 100% Polakow nie jest rasistami czy innymi antysemitami. Swoje posty pisze na podstawie tego co widze w wiadomosciach (i zeby nie bylo, z roznych zrodel) i osobistych doswiadczen. Twoje osobiste doswiadczenia akurat na moje osobista opinie nie wplyna.

A moje doswiadczenia z chrzescijanskimi wartosciami? Sa takie, ze doszlam do konkretnych wnioskow co do religii i zdecydowalam sie, ze dla mnie lepszy jest ateizm. Rodzice wychowali mnie w wierze chrzescijanskiej, ale nie jestem krowa co to opini nie zmienia nigdy i teraz tak zwane wartosci, nie maja dla mnie znaczenia.

Alez oczywiscie, ze masz prawo do plucia. Forum jest od tego zeby wyrazac swoje opinie i ja wlasnie to zrobilem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietom przede wszystkim nie podoba sie, ze rzad probuje za nie podejmowac decyzje co do ich ciala i zycia. Wiekszosc osob podejmujacych te decyzje, to niestety mezczyzni. Trump chce takze wstrzymac finansowanie Planned Parenthood, ktore dla wiele kobiet i rodzin jest jedynym źródłem antykoncepcji i etc.

To tak w wielkim skrocie, ale tak naprawde o to sie rozchodzi - Rzad probuje wybierac za kobiety. Nie kazda kobieta chce miec dzieci; nie kazde malzenstwo chce.

http://www.news.com.au/lifestyle/health/health-problems/one-of-donald-trumps-first-moves-in-the-white-house-strips-women-of-abortion-rights/news-story/0b958833c3356ad3a00b785a6bfc21ef

Tutaj jeszcze nie chodzi o kwestie aborcji stricte w USA, ale widac w jakim kierunku podaza Trump.

Niestety, zakazywanie aborcji nie oznacza konca aborcji. Po prostu znaczy, ze wiecej kobiet bedzie jej dokonywac w niebezpiecznych, "nielegalnych" warunkach.

Gdyby Rzad probowal dobrac sie do jakis meskich praw, to mezczyzni tez by wyszli na ulice. :) Nikt nie lubi jak sie za niego wybiera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to Hillary chciała zezwolić na aborcję nawet w 9tym miesiącu, co jest dla mnie osobiście jjuż morderstwem. Temat aborcji jest bardzo śliski i każdy przypadek jest inny. W mojej opinii to powinna być tylko i wyłącznie sprawa osób zainteresowanych ( tj. matka, ojciec, lekarz ). Kropka. 

Z tego co przypadkiem się dowiedziałem to Trump chce zablokować fundusze federalne dla organizacji poza rządowych, które dokonują zabiegu aborcji poza granicami USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...