Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

ok widzę że w kolejnym temacie wpadacie w pułapkę skrajności.

przypomnę tylko jedno z moich pierwszych stwierdzeń.

Temat aborcji jest śliski i kązdy przypadek jest inny.

 

katlia, to zastanawiające co napisałaś i aż się boję swoich wniosków :o

sly, ja wiem że są różne matki. Chcę tylko powiedzieć że idąc tym tokiem myślenia, że moje ciało moja br... idziemy ku zagładzie. Lawina bezmyślności może osiągnąć naprawdę niebezpieczny pułap :/ Może dojść do tego ( a w zasadzie w pewnych kręgach zjawisko to występuje ), że zabieg aborcji będzie postrzegany jak wyskok po mleko i bułki rano do sklepu. 

W uzasadnionych przypadkach aborcja powinna być dozwolona, ale nie na zasadzie a bo ja nie chce dziecka. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cee to takie aborcje na życzenie i tak będą i tego nie zatrzymasz za to ciąża,po porodzie i wychowanie dziecka tutaj jest pole do popisu dla każdego. Ostatnio czytałem artykuł o Czechach ,mają łagodne prawo i się okazało ze jest mniej aborcji i więcej urodzeń. Może iść w ta stronę,pomagać,wspomagać dawać inną drogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to co zawsze powtarzam przy każdym temacie. Edukacja jest najważniejsza. Leczenie objawów mija się z celem, jeśli dalej przyczyny zostają. 

Wracając do Trumpa i tego dekretu odnośnie finansowania, to jak dla mnie na plus. Jeśli pójdzie dalej i zaostrzy prawo aborcyjne to przegra. 

Edytowane przez cee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cee napisał:

nawiązuję do tego 

 

"

Hillary powiedziala, ze byla by w stanie zaakceptować pozne aborcje JESLI groziłyby zdrowiu i zyciu kobiety.

Z czym oczywiscie sie zgadzam.

"

Nie jestem matka i matka byc nie chce, jak jestes taki ciekawy.

Jakbym byla w ciazy i plod by mnie zabijal to bym sie dwa razy nie zastanawiala. Sorry, ale w tym momencie to nie jest plod, ale pasozyt, ktory zabija nosiciela. Niby dlaczego ja mam sie poswiecac? I zostawic swojego meza ze zmarla zona i dzieckiem ktore rodzi sie chore?

Aborcja to wcale nie jest śliski temat.

To powinna byc tylko i wylacznie decyzja kobiety. No i moze partnera, jesli jest w poblizu. Kobieta powinna miec dostep do opieki lekarskiej nie zaleznie od tego co wybierze.

A dlaczego ja nie moge usunac ciazy, jesli nie chce dziecka, wedlug ciebie? To co ja mam z nim zrobic? Urodzic i do konca zycia dzieciaka nie znosic? Oddac do adopcji? To chyba jeszcze gorzej, bo zobacz ile tych dzieci jest w domach dziecka. Jak mi powiesz, ze jak "urodze to pokocham" to zaczne sie smiac. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele kobiet mówiło tak 

"Jak mi powiesz, ze jak "urodze to pokocham" to zaczne sie smiac "

a później życie weryfikowało, także z tym bym uważał. Po za tym nie skaczesz z piątego piętra bo wiesz jakie będą konsekwencje, więc dlaczego nie zabezpieczysz się na tyle, aby nie mieć tego "problemu" później.

Ale koniec OT'a, znam Twoje zdanie, Ty znasz moje, luzz 

 

Czekam na ruchy PDJT w sprawie wiz dla Polski ;)

Edytowane przez cee
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...