Skocz do zawartości

Bardzo ważna sprawa!!!!


Bijonka

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, sly6 napisał:

a kto pamięta głośna sprawę na forum i wygrana Ojca.. Dziecko paszport miało wleciało fakt pobyt turystyczny i sprawy w Sądzie i wyrok . Jest coś takiego jak prawo międzynarodowe.

Umiesz pisać ale slabo czytasz. To wlasnie napisalem o jeden watek prędzej...:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 lata później...
Dnia 25.03.2017 o 22:58, Bijonka napisał:

Teściowej sama sobie współczuję...

Chodzi o to czy faktycznie będzie traktowany jako nieżonaty?

Wiem że trochę chaotycznie to piszę ale nie mam pojęcia gdzie się tego dowiedzieć...

Czy F1 to kawaler/panna czy po rozwodzie też jest tak traktowany?

Myślę, że pomysł z rozwodem pewnie jest skuteczny, ale zastanów sie, czy poźniej ciebie jako obca osobę bedzie mógł mąż sciagnąć do siebie. To jest duże ryzyko . Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawex1972 napisał:

Myślę, że pomysł z rozwodem pewnie jest skuteczny, ale zastanów sie, czy poźniej ciebie jako obca osobę bedzie mógł mąż sciagnąć do siebie. To jest duże ryzyko . Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

Super że jesteś na forum , ale nie odgrzebuj wątków sprzed 2 lat please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawex1972 napisał:

Myślę, że pomysł z rozwodem pewnie jest skuteczny, ale zastanów sie, czy poźniej ciebie jako obca osobę bedzie mógł mąż sciagnąć do siebie. To jest duże ryzyko . Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

 

Godzinę temu, kzielu napisał:

Super że jesteś na forum , ale nie odgrzebuj wątków sprzed 2 lat please.

Oraz nie udzielaj dziwnych, blednych porad bo jak widać masz dość mgliste pojęcie o przepisach wizowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

Zacznij od poczytania co się kryje pod hasłem "zniesienie wiz". Wtedy będziesz wiedział, że nijak ma się to opisywanej sytuacji.

Rozumiem , że nic nie wnosisz do dyskusji bo nie wiesz co dodać.  Wklejasz frazesy lub odsyłacze do poczytania. Kolego dobrze wiem co znaczy program bezwizowy i możliwosc legalnego wjazdu do 90 dni. Ta Pani może jeździc do męża na 89 dni a potem przekroczyć granice z Kanadą po czym ponownie wrócić, po jakim czasie , nie wiem. Nie moja sprawa.  Choć będzie to uciążliwe i bez prawa do podjęcia pracy , to z pewnoscią bedzie legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawex1972 napisał:

Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

Zacznij od poczytania co się kryje pod hasłem "zniesienie wiz". Wtedy będziesz wiedział, że nijak ma się to opisywanej sytuacji.

Rozumiem , że nic nie wnosisz do dyskusji bo nie wiesz co dodać.  Wklejasz frazesy lub odsyłacze do poczytania. Kolego dobrze wiem co znaczy program bezwizowy i możliwosc legalnego wjazdu do 90 dni. Ta Pani może jeździc do męża na 89 dni a potem przekroczyć granice z Kanadą po czym ponownie wrócić. Nie moja sprawa. 

Zacytuję klasyka: "oj, nie znasz Ty tego kraju, Pawlak, nie znasz..."

Koniec cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zniosa wizy wtedy dojedziesz.

Zacznij od poczytania co się kryje pod hasłem "zniesienie wiz". Wtedy będziesz wiedział, że nijak ma się to opisywanej sytuacji.

Rozumiem , że nic nie wnosisz do dyskusji bo nie wiesz co dodać.  Wklejasz frazesy lub odsyłacze do poczytania. Kolego dobrze wiem co znaczy program bezwizowy i możliwosc legalnego wjazdu do 90 dni. Ta Pani może jeździc do męża na 89 dni a potem przekroczyć granice z Kanadą po czym ponownie wrócić. Nie moja sprawa. 

Zacytuję klasyka: "oj, nie znasz Ty tego kraju, Pawlak, nie znasz..."

Koniec cytatu.

Skoro ty znasz to napisz, bo puki co to nic nie napisałeś tylko bijesz pianę. Bądź merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...