Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, pelasia napisał:

Ale te ceny to chyba tylko w jedna stone, czyli jesli pomnozysz to i tak ponad 2k moze wyjsć. Nawet w najtańsze dni wychodzi ponad $800. 

Nie, normalnie w 2 strony. Wyszukalam sobie niektore daty na stronie AA. Na MATRIXie pokazuja najtansza cene na tej mapce, ale to tez jest zalezne kiedy jest powrot. Za niecale 5 stowek w dwie strony z przesiadkami w Londynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Albo raczej - tak bylo wczoraj. Dzisiaj juz nie ma takich cen. Ja codziennie sprawdzam sobie loty na tej trasie i czasami cos takiego wskoczy i normalnie sprawdzam potem na stronie przewoznika. Wczoraj na stowke mozna bylo za tyle bookowac. Dzisiaj juz nie, niestety :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ceny były w obie strony, i dobrze pokazały co jest "promocją" z USA do Europy, czyli bilet w cenie około 500-550 dolarów, tak ze wschodniego, jak i z zachodniego wybrzeza.

"W drugą stronę" stronę jest zawsze taniej - z Polski do USA "promocja" to około 1500zł, approx. 400 USD, a z Europy Zachodniej 1300zł, 340 USD. Jeśli ktoś płaci więcej, to teoretycznie przepłaca... ale oczywiście o ile promocje pojawiają się regularnie, tak mają one ograniczenia, restrykcje, i nie zawsze będą kazdemu pasowac nawet jeśli ten ktoś je zauwazy w odpowiednim czasie.

Ale jeśli ktoś ma czas (miesiące) i mozliwośc wyboru róznych dat, tak śmiało bym czekał az ceny spadną właśnie do tych poziomów. Bo prędzej czy pózniej - spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rzecze1 napisał:

Tak, ceny były w obie strony, i dobrze pokazały co jest "promocją" z USA do Europy, czyli bilet w cenie około 500-550 dolarów, tak ze wschodniego, jak i z zachodniego wybrzeza.

"W drugą stronę" stronę jest zawsze taniej - z Polski do USA "promocja" to około 1500zł, approx. 400 USD, a z Europy Zachodniej 1300zł, 340 USD. Jeśli ktoś płaci więcej, to teoretycznie przepłaca... ale oczywiście o ile promocje pojawiają się regularnie, tak mają one ograniczenia, restrykcje, i nie zawsze będą kazdemu pasowac nawet jeśli ten ktoś je zauwazy w odpowiednim czasie.

Ale jeśli ktoś ma czas (miesiące) i mozliwośc wyboru róznych dat, tak śmiało bym czekał az ceny spadną właśnie do tych poziomów. Bo prędzej czy pózniej - spadną.

$550 z West Coast? Chyba wtedy gdy Subway w NYC kosztował 25 centow.

Najtaniej udało mi się lecieć stąd za ok. $950 w ciągu ostatnich 10 lat. A latam w różnych porach roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, margherita_s napisał:

Ja leciałam na Boze Narodzenie w zeszłym roku w grudniu za $650. W tym roku lecę we wrzesniu na wesele znajomych za $550. W obu przypadkach max. 2 przesiadki w jedną stronę.

Wow, ja lecialam raz na swieta, ale daty typowo przed swietami i zaraz po nowym roku. Chyba $1200 zabulilam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ilon napisał:

Wow, ja lecialam raz na swieta, ale daty typowo przed swietami i zaraz po nowym roku. Chyba $1200 zabulilam. 

Taka cena na Święta to była okazja, kilka dni tylko wisiała na stronie, później wzrosła do ponad $1000 i już nie spadła.
A wrzesień to chyba dosc mało popularny czas na podroze do Polski, stąd taka niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...