Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ilon napisał:

@rzecze1 a Ty znowu omijasz moje lotnisko :D 

A to akurat nie dla mnie szukalem... ale skoro juz o swoim lotnisku wspomnialas... :) 

... to z Waszyngtonu jesienny weekend w goracej Barcelonie za lekko ponad $400. W tej samej cenie Tap Portugal oferuje takze bezplatna opcje stopover'u od 1 do 5 nocy w Lizbonie lub w Porto...

TAP ma tego typu ceny do Europy regularnie, zatem something to consider jak juz sie vacation days uzbieraja! :)

Screenshot_2019-06-01-18-18-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A w ogole to dla tych z USA ktorzy maja niewiele urlopu i dylemat czy spedzic go w odwiedzinach u rodziny w Polsce, czy na prawdziwych wakacjach, tego typu rozwiazanie jak powyzej moze byc ideaalne. Loty do (i z) Europy Zachodniej sa duzo tansze niz do Polski, zatem kilka dni w wybranym miejscu, i kilka w Polsce za dodatkowe max 150 dolarow moze w odpowiednich okolicznosciach byc swietnym rozwiazaniem.

Teraz na przyklad wlasnie przez Barcelone ceny sa nie do pobicia:

 

Screenshot_2019-06-01-19-01-08.png

Screenshot_2019-06-01-18-57-09.png

Screenshot_2019-06-01-18-56-47.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktos soe orientuje jakie linie maja teraz promocje? Bo szukam biletow do Polski juz z obojetnie jakiego miasta w USA (sobie dolece) na daty 07/04-16 I ceny sa tak kosmiczne ze wlosy mi siwieja. Wiem ze moglam sie wczesniej obudzic ale nie wiedzialam jak z wolnym bedzie, poza tym nawet jak 2 lata temu w dosc goracym okresie kupowalam bilet na pare dni przed to cena byla 3x nizsza niz teraz, powariowali. Jestem w stanie wydac $3000 na 2 osoby, nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patipitts napisał:

...szukam biletow do Polski juz z obojetnie jakiego miasta w USA (sobie dolece) na daty 07/04-16 ...Jestem w stanie wydac $3000 na 2 osoby, nie wiecej.

Generalnie NYC bedzie najtanszy. Za $1035 masz bilet do Krakowa ( nie wiem skad jestes), ewentualnie $1300 bezposrednio lotem ( do wawy) jezeli chcesz uniknac dodatkowych przesiadek. 

Tutaj masz printscreena z przykladowymi biletami:

 

 

bilety.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, agatenka napisał:

Generalnie NYC bedzie najtanszy. Za $1035 masz bilet do Krakowa ( nie wiem skad jestes), ewentualnie $1300 bezposrednio lotem ( do wawy) jezeli chcesz uniknac dodatkowych przesiadek. 

Tutaj masz printscreena z przykladowymi biletami:

 

 

bilety.jpg

Dzieki, ogolnie to wczoraj rano zabukowalam bilet przez agencje fareboom, czego zwykle unikam bo wole kupowac bezposrednio od linii ale zaryzykowalam. Cena w miare spoko, poloczenie ekstra, kase mi zablokowali na koncie ale biletu do tej pory nie dostalam. Dzwonilam na ich infolinie wczoraj i podobno dalej jest w trakcie realizacji a bilety mam dostac do poniedzialku. Dostalam za to booming code, wlazlam na strone lufthansy bo sie troche zestresowalam czy aby napewno te bilety mam i rezerwacja jest potwierdzona i normalnie wyskoczyla. Czy mam sie nie martwic juz czy moga jakies kwiatki wyjsc jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio praktycznie każda linia wprowadziła dodatkową najniższą klasę basic economy która ma tylko bagaż podręczny i takie ceny są pokazywane w wyszukiwarkach, np. google.com/flights. W porównaniu do poprzednich lat, kiedy tylko Norwegian miał taką opcję, warto sprawdzać co się de facto kupiło żeby nie mieć niespodzianki na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...