Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, agatenka napisał:

Tylko lądowa jest zamknięta - powietrza lub morska otwarta - jaki to ma sens, nie wiem ... 

No wlasnie przed chwila sie dowiedzialem ze tutejsi "ruscy" byli pięćdziesięcioosobową grupą w Meksyku na wakacjach i połowa z nich wróciła z wirusem. Moja mieścina przoduje w Oregon w liczbie chorych. Od nowa wprowadzili przymus używania masek w połowie stanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 miesiące później...
1 hour ago, ilon said:

Jak ktos jakims cudem natknie sie na jakies promki w pazdzierniku na trasie Waszyngton-Krakow lub Katowice, dajcie znac prosze... Na dzien dzisiejszy loty kosztuja prawie tysiaka. 

Z ktorego lotniska szukasz? Washington Dulles? Jesli tak to ja tez planuje lecies stamtad do PL. :p 

Najtaniej jest chyba na te chwile leciec z Chicago. Bilety mozna kupic za okolo 500 - 600$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Roelka v.2 said:

Z ktorego lotniska szukasz? Washington Dulles? Jesli tak to ja tez planuje lecies stamtad do PL. :p 

Najtaniej jest chyba na te chwile leciec z Chicago. Bilety mozna kupic za okolo 500 - 600$. 

Zazwyczaj latam z Dulles ale z BWI tez lecialam. Zerkne na Chicago tez - dzisaj patrzalam na JFK do Warszawy i tez moje loty wychodzily okolo 1k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...