Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, kzielu napisał:

Problem tylko taki że kupisz, lot odwołają i zamiast pieniędzy dostaniesz voucher....

Poki co nie bookuje nic, ale wrzucilam screena bo ceny tych lotow byly takie zanim w ogole pozamykali granice. W lipcu tez jest kilka w tej samej cenie, ale racja. Poczekam jeszcze kilka tygodni i zobacze. Najprawdopodobniej to ja za chwilke bede bez pracy, wiec w sumie glupota byloby teraz bookowac loty. Co nie zmienia  faktu, ze calkiem spoko cena. Nawet jesli mieliby odwolac i ta kase zwrocic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja widzialam loty z east coast do Berlina za $221( chyba na wrzesień czy październik), więc w obecnych czasach $1000 za lot to wcale nie taka okazja. 

 

Ja się tylko zastanawiam czy nas wszystkich będzie stać na podróż jak już wszystko wróci do normalności. Czy linie przypadkiem nie będą chcialy $4000 za lot aby nadrobić straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pelasia napisał:

Ja się tylko zastanawiam czy nas wszystkich będzie stać na podróż jak już wszystko wróci do normalności. Czy linie przypadkiem nie będą chcialy $4000 za lot aby nadrobić straty.

Tez się nad tym zastanawiam, ale osobiście myślę, ze promocje będą się pojawiac jeszcze długo po wygaśnięciu wirusa, szczególnie w premium classes. Duzo firm i biznesów zda sobie w między czasie sprawę ile mogą oszczędzic na podrózach i spotkaniach oczy w oczy pracowników, a i recesja będzie skłaniac do oszczędności. Ostatecznie jednak zadecyduje, jak we wszystkim - popyt/podaz.

A promocja @ilon jak na amerykański origin jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pelasia napisał:

Ja się tylko zastanawiam czy nas wszystkich będzie stać na podróż jak już wszystko wróci do normalności. Czy linie przypadkiem nie będą chcialy $4000 za lot aby nadrobić straty.

 

Do $4000 to może nie, ale na pewno podniosą ceny na tyle ile im się będzie opłacało. Za 4 koła nikt nie poleci, za 2000... może już tak. Mowimy naturalnie o klasie ekonomicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FYI

Po ostrzezeniu US Department of Transport Air France KLM zmienil polityke i mozna teraz juz oficjalnie dostac zwrot pieniedzy... tak dlugo jak sie bilet kupilo na .com , czyli z USA...

Uncle Sam tupnal noga i Francuzi zwineli sie jak domek z kart. A w Europie mamy multum regulacji i praw, ale okazuje sie, ze w kryzysie sa one nic nie warte. Linie lotnicze dostaja juz dofinansowanie podatnikow, Europejczykom dalej mowia, ze pieniedzy im nie oddadza, a impotentna Unia Europejska jak spala tak dalej spi...

Zatem tu punkt dla Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marwin napisał:

@rzecze1 moglbys podac jakis link zwiazany z KLM i AirFrance odnosnie tego co napisales. Ich strona wciaz podaje, ze voucher, ktory bedzie refundable after 1 year:

https://www.airfrance.us/US/en/common/page_flottante/hp/news-air-traffic-air-france.htm

Sure:

https://www.klm.com/travel/nl_en/prepare_for_travel/up_to_date/flight_update/index.htm

Scroll down to - United States of America – Rebook policy coronavirus

"Because of the outbreak of the coronavirus, we had to reduce our flight activity. You can view your flight details in My Trip. If you have purchased your ticket in the USA and your flight is scheduled to depart before or on 31 May 2020, please see below rebook and refund options we can offer you."

"(...)

2. Apply for a refund

You are entitled to a full refund of your ticket if your flight was cancelled by the airline, or was delayed for more than 3 hours.

How to request a refund

  • If you bought your ticket via KLM.com, a KLM ticket office or the KLM Customer Contact Centre, and your ticket number starts with 074, you can apply for a refund online  in just a few steps.
  • If you booked via a travel agent, please contact them directly to request a refund.

 

"(...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rzecze1 napisał:

FYI

Po ostrzezeniu US Department of Transport Air France KLM zmienil polityke i mozna teraz juz oficjalnie dostac zwrot pieniedzy... tak dlugo jak sie bilet kupilo na .com , czyli z USA...

Uncle Sam tupnal noga i Francuzi zwineli sie jak domek z kart. A w Europie mamy multum regulacji i praw, ale okazuje sie, ze w kryzysie sa one nic nie warte. Linie lotnicze dostaja juz dofinansowanie podatnikow, Europejczykom dalej mowia, ze pieniedzy im nie oddadza, a impotentna Unia Europejska jak spala tak dalej spi...

Zatem tu punkt dla Was :)

Mojego kolegę spotkał dopust Boży. Pod koniec stycznia przyleciała (Delta/KLM) do niego teściowa na trzy miesiace. Wczoraj, na dwa tygodnie przed powrotem sami scancellowali jej bilet i odeslali pieniądze. No i z wizyty Wielkanocnej zrobi się Christmasowa. Jutro będę się z nim widział to dopytam, jeśli nie zapomnę,  ile oddali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

Mojego kolegę spotkał dopust Boży. Pod koniec stycznia przyleciała (Delta/KLM) do niego teściowa na trzy miesiace. Wczoraj, na dwa tygodnie przed powrotem sami scancellowali jej bilet i odeslali pieniądze. No i z wizyty Wielkanocnej zrobi się Christmasowa. Jutro będę się z nim widział to dopytam, jeśli nie zapomnę,  ile oddali.

Ale to na pewno za bilet? Czy wiedza, ze to tesciowa i oddaja za straty moralne koledze? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...