Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, Jackie said:

Nie lubię rankingów bo za reguły tylko częściowo albo wcale się z nimi nie zgadzam, ale w Chicago Au Cheval rządzi ;) Najlepszy burger jaki jadłam w życiu. Z sieciówek to zgadzam się, Five Guys jest całkiem spoko :) 

Narobiliście mi smaka na tego Whataburgera ;) Mój mąż jak dziecko mieszkał w San Antonio, jak tylko wróci z pracy to zapytam o teksańskie burgery.

Nie, no najlepszy to jest na pewno Top Notch w Austin, TX ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ty w ogole mieszkasz w jednym z najlepszych miejsc na jedzenie, Jackie. Znam wielu smakoszy, ludzie ktorzy naprawde znaja sie na miedzynarodowych kuchniach i sami powaznie (czasami profesjonalnie) gotuja, i uwazaja ze Chicago jest na poziomei NYC i SF. Sporo tez sie slyszy o swietnym zaopatrzeniu - wlasciwie wszystko mozna dostac, wlacznie z fantastycznym wyborem naprzyklad chiles. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedzenie to jeden z powodów dla którego porzuciłam myśl o przeprowadzce do innego stanu.  Poważnie! Jak mam hopla na punkcie dobrego jedzenia, nawet wycieczkę do Filadelfii planujemy tylko po to by zjeść w Zahav! :D 

Z tych najbardziej znanych restauracji w Chicago chyba tylko w Alinea nie byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam wszystkich

 

Myślałem że ten post będzie o życiu w San Diego a tu o jedzeniu...żartuje.  Mam pytanie rozważam przeniesienie się do San Diego, Ale martwią mnie koszty życia. Ile kosztuje tam wynajęcie mieszkania bądź pokoju ? Mieszkałem 1,5 roku w NYC i jest tam bardzo drogo ale da się przeżyć. Czy SD jest równie drogie jak NYC ? Jak tam jest z praca ? Byłem tam podczas podróży i jakoś nie zrobiło na mnie szału , mimo że wszyscy zachwalali że jest super. Być może za słabo je poznałem przez te kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Robal napisał:

Mam pytanie rozważam przeniesienie się do San Diego, Ale martwią mnie koszty życia. Ile kosztuje tam wynajęcie mieszkania bądź pokoju ? Mieszkałem 1,5 roku w NYC i jest tam bardzo drogo ale da się przeżyć. Czy SD jest równie drogie jak NYC ?

 

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=United+States&city1=San+Diego%2C+CA&country2=United+States&city2=New+York%2C+NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak zachwalaja San Diego. Jak dla mnie to nie specjalnie ciekawa dziura... aczkolwiek z ladna pogoda. Robal, jezeli to "miasto" nie zrobilo na Ciebie szalu to sluchaj sie tego "gut feeling." Notabene byla tu na forum dziewczyna ktora tam pojechala po wygraniu GC. Jej ostatnie wpisy na temat San Diego sugerowaly ze zdecydowala ze jest tam troche nudno i bez charakteru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robal napisał:

Witam wszystkich

 

Myślałem że ten post będzie o życiu w San Diego a tu o jedzeniu...żartuje.  Mam pytanie rozważam przeniesienie się do San Diego, Ale martwią mnie koszty życia. Ile kosztuje tam wynajęcie mieszkania bądź pokoju ? Mieszkałem 1,5 roku w NYC i jest tam bardzo drogo ale da się przeżyć. Czy SD jest równie drogie jak NYC ? Jak tam jest z praca ? Byłem tam podczas podróży i jakoś nie zrobiło na mnie szału , mimo że wszyscy zachwalali że jest super. Być może za słabo je poznałem przez te kilka dni. 

Od znajomych wiem, ze SD jest zdecydowanie drozsze niz NYC. Dla przecietniaka [nie mowimy o programiscie, matematyku czy doswiadczonym inzynierze] zdecydowanie latwiej jest sie utrzymac w NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, katlia napisał:

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak zachwalaja San Diego. Jak dla mnie to nie specjalnie ciekawa dziura... aczkolwiek z ladna pogoda. Robal, jezeli to "miasto" nie zrobilo na Ciebie szalu to sluchaj sie tego "gut feeling." Notabene byla tu na forum dziewczyna ktora tam pojechala po wygraniu GC. Jej ostatnie wpisy na temat San Diego sugerowaly ze zdecydowala ze jest tam troche nudno i bez charakteru. 

SD zachwalaja [chyba glownie] miastowi. Nie sadze aby ktos mieszkajac na piekenej amerykankiej wsi z dogodnym dojazdem do pracy, szkola dla dzieci chcial uciekac do miasta [nawet do SD] 

Miasto jest po prostu ladne i czyste w porownaniu do np NYC czy bliskiego - znarkotyzowanego LA.

W googlach mozesz znalezc cala mase plusow i minusow o SD.

https://www.quora.com/What-are-the-pluses-and-minuses-of-living-in-San-Diego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...