Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 godzin temu, MeganMarkle napisał:

A fast food niezdrowy ;p 

E tam, to ze fast nie zawsze znaczy ze niezdrowy. Ja (ze wzgledu ze mam duzo czasu w godzinach pracy) to zawsze sobie przegladam strony jakis restauracji i sprawdzam nutrition. Wsrod moich faworytow jest kilka pozycji z Chipotle, Chickfila, Arby's i Subway. Jak ktos kiedys potrzebuje rekomendacji to dawac na PM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ilon said:

E tam, to ze fast nie zawsze znaczy ze niezdrowy. Ja (ze wzgledu ze mam duzo czasu w godzinach pracy) to zawsze sobie przegladam strony jakis restauracji i sprawdzam nutrition. Wsrod moich faworytow jest kilka pozycji z Chipotle, Chickfila, Arby's i Subway. Jak ktos kiedys potrzebuje rekomendacji to dawac na PM :D 

Mój faworyt to In’N’Out ale oni tylko w Kaliforni są... mają hamburgery z organicznej wołowiny, opcje z mniejsza ilością soli a nawet opcje cheeseburgera który zamiast w bułce jest w liściach lodowej sałaty ! Jadłam i jest pyszne :D 

DCD1CF12-36C3-4072-B0C0-62EE52ABA0E0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, katlia said:

Sa w innych, sasiedzkich stanach tez. Ja wole Smashburger (tam maja fajne jarzyny grillowane). Five Guys tez sa dobre. 

Jeszcze nie widzialem zeby ktos TX nazwal sasiedzkim stanem CA, nawet nie chce myslec jaka bylaby reakcja Teksanczykow :D W Austin kojarze przynajmniej 2 lokacje In'N'out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Teksasie In N Out pokazal sie stosonukowo niedawno -- 7 lat temu... a to jest firma ktora istnieje od 1948go roku. Dopiero w latach 90tych zaczeli budowac poza Kalifornia, pierwsze byly w Arizonie i Nevadzie wiec sasiedzkich stanach. Pamietam byla cala kampania publiczna i online petitions prowadzone przez ex-Kalifornijczykow zeby szybciej sie rozmnazali na calym zachodzie :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, katlia said:

W Teksasie In N Out pokazal sie stosonukowo niedawno -- 7 lat temu... a to jest firma ktora istnieje od 1948go roku. Dopiero w latach 90tych zaczeli budowac poza Kalifornia, pierwsze byly w Arizonie i Nevadzie wiec sasiedzkich stanach. Pamietam byla cala kampania publiczna i online petitions prowadzone przez ex-Kalifornijczykow zeby szybciej sie rozmnazali na calym zachodzie :)) 

Musze przyznac ze nawet nie bylem. Jako aspirujacy Teksanczyk zywilem sie w Whataburgerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, katlia said:

No i co dobry? (Nie znam. Tutejszy najlepszy to Smashburger, ktory tez jest popularny na calym zachodzie.)

Whataburger? Moje ulubione smieciowe zarcie. Jak sie wyprowadzalem i jechalem do IL, zatrzymalem sie z bratem na "ostatniego" burgera juz chyba w Texarkanie. Lzy mi kapaly jak grochy przy kazdym kesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię rankingów bo za reguły tylko częściowo albo wcale się z nimi nie zgadzam, ale w Chicago Au Cheval rządzi ;) Najlepszy burger jaki jadłam w życiu. Z sieciówek to zgadzam się, Five Guys jest całkiem spoko :) 

Narobiliście mi smaka na tego Whataburgera ;) Mój mąż jak dziecko mieszkał w San Antonio, jak tylko wróci z pracy to zapytam o teksańskie burgery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...