Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

 Szukam miasta w Kalifornii, w którym się zatrzymam na okres 6 miesięcy.Chciałbym połączyć zwiedzanie z jakaś dorywczą pracą, by utrzymać się przez cały ten okres.Jest szansa dostać prace w San Diego na wizie turystycznej ? To miejsce wydaję się być strzałem w dziesiątkę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA jest teraz bardzo napieta sytuacja jezeli chodzi i imigrantow i pracownikow z zagranicy. Ciagle sa jakies starcia, deportacje, nieprzyjemnosci. O prace nielegalna jest coraz trudniej. Jezeli znasz tam jakis Polakow to moze ktos cos ci tam da... ale generalnie twoja konkurencja na nielegalna prace beda Latynosi ktorzy ten rynek maja dosyc solidnie oklepany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że jest to ciężki temat ale myślę że mimo wszystko może mi się udać coś znaleźć i spełni się jedno z moich marzeń.Czuje że Stany to moje miejsce i że tam się w pełni odnajdę. Muszę chyba zaryzykować i liczyć na szczęście.Jak nie spróbuje to będę się kisił w PL nieszcześliwy :P  Zbieram informacje, co do miejsca w którym spędzę cały ten okres. Biorę pod uwagę : Nowy Orlean, Charleston, Orlando, San Diego, Denver , LA oraz San Francisco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janekk napisał:

Witam

 Szukam miasta w Kalifornii, w którym się zatrzymam na okres 6 miesięcy.Chciałbym połączyć zwiedzanie z jakaś dorywczą pracą, by utrzymać się przez cały ten okres.Jest szansa dostać prace w San Diego na wizie turystycznej ? To miejsce wydaję się być strzałem w dziesiątkę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Pozdrawiam 

Nikt na forum nie bedzie pomagac osobom planujacych nielegalny pobyt/prace w USA.  Sorry, ale to nie jest cel tego forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
On 5/18/2018 at 3:16 AM, Janekk said:

Przepraszam, miałem nadzieję że na luzie mogę się czegoś dowiedzieć. Zostaje mi odłożyć więcej pieniędzy i zwiedzać nie pracować ;) Pozdrawiam 

 

Nie masz co sie obrażać, po prostu nie jest intencją tego forum by doradzać ludziom jak łamać prawo... a poza tym, wierz mi że naprawdę życie nielegalnego imigranta nie jest takie fajne jak to sobie wyobrażasz - nie masz żadnej możliwości wyegzekwowania swoich praw (jak Ci nie dadzą obiecanej wypłaty to co zrobisz? Nic nie zrobisz. Nie będziesz mieć opieki medycznej, żadnej możliwości pomocy od kogokolwiek, dużo problemów finansowych i żyć w ciągłym strachu ze nagle Cię złapią i deportują. Nigdy tez nie pojedziesz juz do PL odwiedzić rodziny ani w ogóle nigdzie za granice - bo więcej cię nie wpuszcza. I skazujesz sie na najgorsze możliwe prace, podczas gdy legalnie twoja kariera mogłaby z czasem fajnie sie rozwinąć).. tak wiec nie, nikt tu nie będzie ci pomagał jak to zrobić bo to po prostu baaaaardzo kiepsko pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Nie masz co sie obrażać, po prostu nie jest intencją tego forum by doradzać ludziom jak łamać prawo... a poza tym, wierz mi że naprawdę życie nielegalnego imigranta nie jest takie fajne jak to sobie wyobrażasz - nie masz żadnej możliwości wyegzekwowania swoich praw (jak Ci nie dadzą obiecanej wypłaty to co zrobisz? Nic nie zrobisz. Nie będziesz mieć opieki medycznej, żadnej możliwości pomocy od kogokolwiek, dużo problemów finansowych i żyć w ciągłym strachu ze nagle Cię złapią i deportują. Nigdy tez nie pojedziesz juz do PL odwiedzić rodziny ani w ogóle nigdzie za granice - bo więcej cię nie wpuszcza. I skazujesz sie na najgorsze możliwe prace, podczas gdy legalnie twoja kariera mogłaby z czasem fajnie sie rozwinąć).. tak wiec nie, nikt tu nie będzie ci pomagał jak to zrobić bo to po prostu baaaaardzo kiepsko pomysł. 

Sluchaj doswiadczonych imigrantow, tylko od nich dowiesz sie oczywistej oczywistosci….:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...