Skocz do zawartości

Szanse na dostanie pozwolenia na pracę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, RobertNYc napisał:

Na pęczki to jest chętnych do pracy. Ale prawdziwych fachowców z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym  (dla przykładu podam NYC)-brakuje.

Właśnie o to chodzi. To nie jest tak że przyjdziesz sobie na budowę i od razu jesteś fachowcem. Ja mimo tego że mam dopiero 20 to myślę że mam spore doświadczenie dodać do tego Angielski na nie najgorszym poziomie myślę że miałbym szansę w USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma dopiero 20 lat więc wątpię żeby miał długie lata doświadczeń.  ;)

Op. Za prawnika i wizę i w ogóle cały proces płaci pracodawca. Ty jeśli jakimś cudem się będziesz kwalifikowal to tylko masz iść do ambasady. 

Powodzenia ale według mnie masz malutkie szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roelka napisał:

Chłopak ma dopiero 20 lat więc wątpię żeby miał długie lata doświadczeń.  ;)

Op. Za prawnika i wizę i w ogóle cały proces płaci pracodawca. Ty jeśli jakimś cudem się będziesz kwalifikowal to tylko masz iść do ambasady. 

Powodzenia ale według mnie masz malutkie szanse. 

Doświadczenie jest naprawdę spore jak na mój wiek, Tata ma firmę i od dzieciństwa mu pomagałem. Także o to bym się nie martwił. Jeżeli według Ciebie mam małe szanse to chyba będzie lepiej poczekać rok dwa. Skończyć jakieś kursy angielskiego. Myślę że to by znacznie podniosło moje szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wojteq1997 napisał:

Co to znaczy dużo? Dla niektórych to 5000 dla innych 10000 

Prawnik kosztuje przecietnie od $300-$700 na godzine...Gdzies wyczytalam ze w sumie koszt moze byc od $2,000 do $12,000, zaleznie od stanu, skomplikowania sprawy, doswiadczenia prawnika... Plus do tego sa oplaty dla USCIS powyzej $1,000

Generalnie mowiac, sponsorowanie pracownika na H1B to jest skomplikowana i droga sprawa, dlatego bawia sie w to glownie duze firmy ktore maja na to albo kase, albo wlasnych prawnikow ktorzy to zalatwiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...