Skocz do zawartości

Szanse na dostanie pozwolenia na pracę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, kzielu napisał:

Nie jeżeli zamierzasz pracować na budowie. Na budowach tylko i wyłącznie hiszpański. Obok mojego budują właśnie domy i sobie jakas meksykańska radiostacja wesoło przygrywala

U nas jeszcze czastuszki czesto słychać na budowach.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rademedes napisał:

Problem w tym, ze zycie w Kanadzie jest bardzo drogie, zaczynajac od jedzenia po ubrania, paliwo i ubezpieczenie samochodu. 

To fakt. Miałem to okazję zaobserwować, gdy byłem odwiedzić kolegę w Toronto, któremu udało się tam dostać PR (poprzez sponsorowanie pracownicze żony która pracuje w branży IT). Mimo ze nieźle zarabia, to żyje na bierząco. A o takich oszczędnościach jakimi ja dysponuję-to może tylko pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, obywatel Kanady został tu ściągnięty do pracy przez Nike. Na początek przyjechał sam, żona z dwojgiem dzieci została w Kanadzie. Dostał od Nike mieszkanie a później  żona z dziećmi przyjechała na wakacje. Rachunek za wodę, za miesiące wakacyjne w USA był mniejszy niż za ten czas w Kanadzie chociaż nikt tam w tym czasie nie mieszkal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/17/2018 o 19:22, katlia napisał:

No ale znajomy OP to Polak... i Karina tez pisala ze zna firmy budowlane prowadzone przez Polakow ktore sponsoruja. Wiec chyba nie tylko i wylacznie...

Polacy nie prowadza zadnych firm budowalnych. Oni prowadza firemki. Wykonujace jakies remonty itp -  zatrudniajace hiszpanow i wyzyskujace polakow, w okresie letnim tez na cash -  przyjezdnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/30/2018 o 23:26, agatenka napisał:

Ty tak na poważnie? 

tak

popatrz sobie na ogloszenia o prace - te polonijne, jak one wygladaja, co jest wykonywane. Na bazarynce nawet od jakiegos czasu sie przewija ogloszenie do jakis rynien stalowych ze sponsoringiem na GC. :D

zadzwon.

zapytaj sie o stawki.

itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/1/2018 o 16:31, ilya_ napisał:

tak

popatrz sobie na ogloszenia o prace - te polonijne, jak one wygladaja, co jest wykonywane. Na bazarynce nawet od jakiegos czasu sie przewija ogloszenie do jakis rynien stalowych ze sponsoringiem na GC. :D

zadzwon.

zapytaj sie o stawki.

itp

Dla mnie bazarynka nie jest wyznacznikiem sukcesu naszych rodaków.   

Jeden z moich znajomych byl sponsorowany (zeby nie bylo sprawa zakonczona sukcesem) do firmy kamieniarskiej - przede wszystkim zajmuja sie blatami kuchennymi i lazienkami - takze wsztstko mozliwe :-/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...