Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 minuty temu, AniaG napisał:

DOSTALA!! :D napisałam emaila do ambasady, na senatora nie miałam czasu, bo urodziłam tydzień temu w środę. Nie wiem czy pomogło czy nie. Siostra trafiła na innego konsula, wytłumaczyła ze się zestresowała, bo musiała mówić po ang, pokazała, ze musi płacić rachunki, pracuje i studiuje. Konsul się zapytał czy na pewno tylko chce pojechać na wakacje i czy zamierza zostać.. oczywiście, ze nie. Zastanowił się przez chwile i życzył jej miłego pobytu :)

A co napisałaś?  To gratuluję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, sly6 napisał:

A co napisałaś?  To gratuluję 

Napisalam o tym, ze jestem rezydentem, ze urodziłam moje pierwsze, ze ona jest ciocią po raz pierwszy, zapewniłam ze chce przyjechać w celach czysto turystycznych etc. W sumie nic tak ważnego, nie wiem czy oni nawet to przeczytali czy nie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i super! Jak widac świat nie jest biało czarny! Życze niektorym troche wiecej optymizmu w życiu! Ania baw sie dobrze z siostra, No i gratuluje malucha!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miod na moje uszy ;) a raczej oczy lol  Bardzo sie ciesze  i gratuluje malenstwa ( no i wizy dla siostry oczywiscie tez)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 1.06.2018 o 09:52, AniaG napisał:

DOSTALA!! :D napisałam emaila do ambasady, na senatora nie miałam czasu, bo urodziłam tydzień temu w środę. Nie wiem czy pomogło czy nie. Siostra trafiła na innego konsula, wytłumaczyła ze się zestresowała, bo musiała mówić po ang, pokazała, ze musi płacić rachunki, pracuje i studiuje. Konsul się zapytał czy na pewno tylko chce pojechać na wakacje i czy zamierza zostać.. oczywiście, ze nie. Zastanowił się przez chwile i życzył jej miłego pobytu :)

Gratuluję AniaG! Zarówno narodzin maleństwa jak i przyznania wizy siostrze! Czytałam wątek od początku i trzymałam wirtualnie kciuki, żeby się udało! Nie ma rzeczy niemożliwych i czasami nie warto "godzić" się z tym co nas spotyka. Warto próbować. A pewnymi wypowiedziami nie warto się przejmować i brać sobie ich do serca ;). Niektórym brak jest zwyczajnie empatii i nie potrafią postawić się w sytuacji drugiej osoby. Jeszcze raz gratuluję! 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz