Skocz do zawartości

iPhone 8 plus


paaatkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/19/2019 at 9:48 AM, pelasia said:

Mnie nadal dziwi ta obsesja na punkcie iphonow. Aby tyle kasy co roku wyrzucać na telefon. Choć kto bogatemu zabroni... Gdzieś tam ostatnio w necie widziałam, że koleś sprzedał nerke, aby mieć kasę na nowego iphona. Rodzice zapewne bardzo dumni z pociechy :blink:

Mnie sama miłość do iPhonów w ogóle nie dziwi, pod wzlegem estetyki i łatwości obsługi jest to zdecydowanie najlepszy telefon, ja na pewno nigdy innego już mieć nie będę... ale dlaczego ludzie wydają grubą kasę by mieć najnowszy model tego nie kumam. IPhone 5 czy 6 czy 7? Co za różnica... działa dzwoni, ładny tak samo ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Mnie sama miłość do iPhonów w ogóle nie dziwi, pod wzlegem estetyki i łatwości obsługi jest to zdecydowanie najlepszy telefon, ja na pewno nigdy innego już mieć nie będę... ale dlaczego ludzie wydają grubą kasę by mieć najnowszy model tego nie kumam. IPhone 5 czy 6 czy 7? Co za różnica... działa dzwoni, ładny tak samo ;p 

Ja tak samo. Pewnie ciezko byloby mi sie przestawic teraz na androida, ale zeby wydawac wiecej pieniedzy na telefon niz na 2 tygodniowe wakacje to ja nie rozumiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam 4s przez jakies 5 lat :p I zmienilam tylko dlatego ze sie wyprowadzilam z Polski chociaz juz mi sie tam zaczal psuc powoli. Teraz mam 7 od roku I jak dla mnie telefon idealny, na pewno nie bede robic zadnych upgradow dopoki nie zacznie mi sie psuc. Jedyne co mnie wkurza to ograniczona ilosc etui w sklepach stacjonarnych typu walmart, ale zamawiam sobie z amazona i jest ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem S3 przez chyba 3 lata i wzialem S5 tylko dlatego ze weszla na rynek S7 I dawali S5 za jakies drobne pieniadze ($30?). Teraz juz tak nie ma. Chca pelna scene I robia laske ze daja na splaty 24 miesiace po $35 na przyklad. Niech sie cmokna. Zawsze jeszcze mam niezawodna Nokie 6310.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero co sie wam chwalilam, ze moj iphone5s smiga jak funkiel nowka, a od soboty nie mam w ogole zasiegu w telefonie. 3 rozmowy z tech support, wycieczka do salonu mojego providera i dowiedzialam sie tyle, ze najprawdopodobniej nie mam zasiegu, bo mam stary telefon i jak chce miec zasieg to musze sobie zrobic upgrade. Jak mi to babka powiedziala w salonie to myslalam, ze sobie zartuje. Probowalam zlinkowac moje konto z innym iphonem 5s ale sprint nie pozwala juz uzyc tego modelu, wiec chyba czeka mnie zakup telefonu albo zmiana providera, ale w sumie moze rzeczywiscie by sie ten upgrade przydal. Trzeba bedzie wymienic teraz wszystkie spodnie co by sie nowy telefon w kieszeni miescil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Dopiero co sie wam chwalilam, ze moj iphone5s smiga jak funkiel nowka, a od soboty nie mam w ogole zasiegu w telefonie. 3 rozmowy z tech support, wycieczka do salonu mojego providera i dowiedzialam sie tyle, ze najprawdopodobniej nie mam zasiegu, bo mam stary telefon i jak chce miec zasieg to musze sobie zrobic upgrade. Jak mi to babka powiedziala w salonie to myslalam, ze sobie zartuje. Probowalam zlinkowac moje konto z innym iphonem 5s ale sprint nie pozwala juz uzyc tego modelu, wiec chyba czeka mnie zakup telefonu albo zmiana providera, ale w sumie moze rzeczywiscie by sie ten upgrade przydal. Trzeba bedzie wymienic teraz wszystkie spodnie co by sie nowy telefon w kieszeni miescil. 

 

Ja dwa tygodnie temu wreszcie się poddałam. Też miałam iPhone5S i uwielbiałam go, choćby za rozmiar :) Niestety, z racji podeszłego jak na telefon wieku nie dało się już instalować uaktualnień. Teraz mam XR, klonkier, obie ręce trzeba do obsługi. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ilon napisał:

Dopiero co sie wam chwalilam, ze moj iphone5s smiga jak funkiel nowka, a od soboty nie mam w ogole zasiegu w telefonie. 3 rozmowy z tech support, wycieczka do salonu mojego providera i dowiedzialam sie tyle, ze najprawdopodobniej nie mam zasiegu, bo mam stary telefon i jak chce miec zasieg to musze sobie zrobic upgrade. Jak mi to babka powiedziala w salonie to myslalam, ze sobie zartuje. Probowalam zlinkowac moje konto z innym iphonem 5s ale sprint nie pozwala juz uzyc tego modelu, wiec chyba czeka mnie zakup telefonu albo zmiana providera, ale w sumie moze rzeczywiscie by sie ten upgrade przydal. Trzeba bedzie wymienic teraz wszystkie spodnie co by sie nowy telefon w kieszeni miescil. 

Ósemkę weź. Nie jest dużo większa i wygodna do obsługi. Ja jestem zadowolona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...