Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 minut temu, mcpear napisał:

Nie wiem skąd masz te dane :) Ale są one "czysto statystyczne"

 

Poczytajcie , a dopiero potem żartujcie :)

https://forsal.pl/artykuly/835799,rekordowo-wysokie-ceny-domow-w-usa-juz-w-2018-roku.html

https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/domy-sa-drozsze-niz-100-lat-temu/5801/

Licznik długu was nie śmieszy ??

art.dla_forsal_31.03_wyk.1_large.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pawex1972 said:

nowych ekonomicznych niewolników ... z DV ...

Po raz n-ty uzywasz tego okreslenia. Jako posiadacza zielonej karty z DV6 w polu "category" zaczyna mnie to draznic. W kontekscie wklejanych statystyk mozesz mi przypomniec po cholere chcesz emigrowac do USA i jeczysz ze Trump zablokowal imigracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

Po raz n-ty uzywasz tego okreslenia. Jako posiadacza zielonej karty z DV6 w polu "category" zaczyna mnie to draznic. W kontekscie wklejanych statystyk mozesz mi przypomniec po cholere chcesz emigrowac do USA i jeczysz ze Trump zablokowal imigracje?

Używając systemu twoich żartów odpowiadam. :) Statystycznie kazdy imigrant jest biedny i musi pracować. Ja być może jestem wyjątkiem i nie muszę. Czy zatem każdy imigrant jest milionerem??

 Patrzę na stany przez pryzmat kraju z przepiękną przyrodą i krajobrazami, gdzie zycia braknie by wszystko zwiedzić. Ponadto cenie tradycyjne konserwatywne amerykańskie wartości o które w europie coraz trudniej. Chce stanąć po stronie mocniejszych pomimo, że chwilowo historycznie trochę sie ameryka zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Pawex1972 said:

Używając systemu twoich żartów odpowiadam. :) Statystycznie kazdy imigrant jest biedny i musi pracować. Ja być może jestem wyjątkiem i nie muszę. Czy zatem każdy imigrant jest milionerem??

Jak masz miliony na koncie to EB5 jest exempt. Po co sie meczyc z procesowaniem DV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mcpear napisał:

To nie jest $170k - przeczytaj dokładnie opis osi Y - to jest index realnej ceny domów do realnej ceny w roku 1800 wyrażony w % a nie w dolarach. Chyba nie wierzysz że w roku 1800 dom kosztował $100k

Rozbawiłeś mnie, serio :) Realna czyli średnia,  tak to autor sobie opisał. Ta wartosć pokrywa sie równiez z innymi źródłami informacji.

cytat: W efekcie mediana cen domów w USA ma sięgnąć poziomu 176,8 tys. dolarów. Oznacza to, że połowa transakcji zawartych w tym roku ma opiewać na wyższe kwoty, a połowa na niższe. 

 

Mediana cen domów w usa .png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Xarthisius napisał:

Jak masz miliony na koncie to EB5 jest exempt. Po co sie meczyc z procesowaniem DV.

Nie wiem dlaczego opuścił cie juz dobry humor. hahaha  Napisałem że żartowałem. 

Widac te dane tak was przeraziły, że dostaliście po ludzku mega  "piany"

Jeżeli macie aktualne dane to zachęcam podajcie je . Chce zobaczyc mediane na poziomie 1,7 mln jak to sobie marzycie   i piszecie ze mieszkacie w dzielnicach milionerów zapominajac całkiem , że wiekszosc amerkanów mieszka w tanich domach na głebokiej prowincji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...