Skocz do zawartości

Kupowanie Iphone'a w USA


JacobWasielewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem właśnie w usa i mam dylemat.Czy moge kupic tylko bez simloka IPhone? Czy może być kupiony w innej sieci. DORADZCIE PROSZĘ bo jakoś nikt nie umie mi doradzić.Jak Wy kupowaliscie swoje telefony w usa.Bez simlocka? 

Wyjeżdżam do domu już za 4 dni więc sprawa nagli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja kupowałem "unlocked" czyli bez simlocka. Telefon z simlockiem może ktoś ci na czarnym rynku w POlsce odblokuje ale pamiętam, że po każdym upgrad'dzie softu mój kolega musiał tę operację powtarzać za każdym razem płacąc za to. Poza tym nie kupisz łatwo Iphone'a w "jakiejś sieci" bez kontraktu, a jak wyjeżdżasz to sieci też ci tego kontraktu nie sprzedadzą. Rada moja - kupuj "unlocked" - pamiętaj jednak, że gwarancja na Iphone'a kupionego w stanach działa tylko w USA. Jak często podróżujesz do USA to nie jest to problem. Sprzęt Apple'a posiada światową gwarancję na wszystko co nie zawiera modułu GSM - czyli Iphone, niektóre modele Ipada i niektóre zegarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Dana 2006 said:

Jestem właśnie w usa i mam dylemat.Czy moge kupic tylko bez simloka IPhone? Czy może być kupiony w innej sieci. DORADZCIE PROSZĘ bo jakoś nikt nie umie mi doradzić.Jak Wy kupowaliscie swoje telefony w usa.Bez simlocka? 

Wyjeżdżam do domu już za 4 dni więc sprawa nagli 

Idzies do iStore i kupujesz IPhone bez simlocka. Nie ma tu nic skomplikowanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

Jak to? Podejrzewam że tam cena mocno komplikuje transakcje. Przypuszczam bo cen, ani tu, ani w Polsce nie znam.:D

Na ten moment ja tez nie znam, na pewno przy tym kursie dolara jest to niezbyt korzystne... ja jak kupowałam ile tam lat temu to dolar był o wiele tańszy a IPhone kosztował 700$ (wzięłam zdaje się iphona 5 jak właśnie wyszedł IPhone 6 wiec był dużo tańszy a nowiutki). Bardzo się to wtedy vs ceny w PL opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Na ten moment ja tez nie znam, na pewno przy tym kursie dolara jest to niezbyt korzystne... ja jak kupowałam ile tam lat temu to dolar był o wiele tańszy a IPhone kosztował 700$ (wzięłam zdaje się iphona 5 jak właśnie wyszedł IPhone 6 wiec był dużo tańszy a nowiutki). Bardzo się to wtedy vs ceny w PL opłacało.

Wyjechałaś a tam w domu trzęsienie ziemj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...