Skocz do zawartości

Umiejscowienie aktu urodzenia dziecka (USA) w Polsce


Amillka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tą poduszkę i gdy siedzę w exit row na transatlantyckich trasach to czekam aż się ściemni, dyskretnie wyciągam i dmucham w poduszkę, umiejscawiam na niej nogi, i wsio zakrywam kocykiem. Wiem że nie wolno i takie tam, ale jeszcze się nikt nie przyczepił a ja po wylądowaniu mam stopy/kostki normalnych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 25.01.2020 o 21:33, MeganMarkle napisał:

ale nie wiem kiedy się uda poleciec bo urlopu brak na razie :( ten paszport to bardziej na wszelki wypadek wyrabiam teraz

 

Wyrób, mądrze gadasz. Nam kiedyś przepadły super wakacje last minute bo mąż miał nieważny paszport, myślałam że go zatłukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, agatenka said:

@MeganMarkle albo kup sobie dmuchana poduszkę podróżną, Super sprawa dla dzieciaków, tylko wtedy nie możesz siedzieć w pierwszym rzędzie tam gdzie bassinet, bo wchodzi ona pomiędzy siedzenia.  Ostatnim razem u nas sprawdziła się zdecydowanie lepiej niz gondola (wracając mały i tak byl za duzy)

 

 

 

IMG_7353.jpg

Jak się nazywa taka poduszka?? Wygląda to mega! Koniecznie muszę nabyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Jackie said:

 

Wyrób, mądrze gadasz. Nam kiedyś przepadły super wakacje last minute bo mąż miał nieważny paszport, myślałam że go zatłukę.

Haha, no ja to bardziej myślałam by mieć na wypadek jakby Kalifornię wielkie trzęsienie ziemi pochłonęło albo pożary, albo wolna albo epidemia (to ostatnie akurat na czasie ;)) bo wakacji to ja dluuuuugo mieć nie będę. Mój szef zreszta uważa ze maternity to wakacje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MeganMarkle napisał:

Jak się nazywa taka poduszka?? Wygląda to mega! Koniecznie muszę nabyć :) 

 

https://www.amazon.com/s?k=Inflatable+Foot+Rest+Pillow&ref=nb_sb_noss

Do wyboru do koloru :)

Pamiętaj że niektóre linie nie zezwalają na te poduszki, lepiej być dyskretnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jackie said:

Ja mam tą poduszkę i gdy siedzę w exit row na transatlantyckich trasach to czekam aż się ściemni, dyskretnie wyciągam i dmucham w poduszkę, umiejscawiam na niej nogi, i wsio zakrywam kocykiem. Wiem że nie wolno i takie tam, ale jeszcze się nikt nie przyczepił a ja po wylądowaniu mam stopy/kostki normalnych rozmiarów.

Ja po starcie wyciagam walizkę z góry, kładę na nią nogi i zakrywam kocykiem - generalnie nikt w LH się nie czepiał. Jak lecisz LH i A380 to poluj na miejsca 76A albo 76K. Walizka położona przed tobą jest niewidoczna bo rząd 75 ją "wizualnie" zasłania. Miejsce półleżące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, agatenka said:

@MeganMarkle albo kup sobie dmuchana poduszkę podróżną, Super sprawa dla dzieciaków, tylko wtedy nie możesz siedzieć w pierwszym rzędzie tam gdzie bassinet, bo wchodzi ona pomiędzy siedzenia.  Ostatnim razem u nas sprawdziła się zdecydowanie lepiej niz gondola (wracając mały i tak byl za duzy)

A jak to działa jak pasażer przede mną "rozłoży" fotel? Czy nadal dziecko może tak leżeć? W niektórych samolotach gdzie ograniczają przestrzeń między fotelami może na głowę "zabraknąć miejsca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

Ja po starcie wyciagam walizkę z góry, kładę na nią nogi i zakrywam kocykiem - generalnie nikt w LH się nie czepiał. Jak lecisz LH i A380 to poluj na miejsca 76A albo 76K. Walizka położona przed tobą jest niewidoczna bo rząd 75 ją "wizualnie" zasłania. Miejsce półleżące :)

 

Zajrzałam na SeatGuru i bomba! Masz rację! :) Lecimy do Polski w tym roku, mój małżonek uparł się lecieć LOTem bo jeszcze tą linią nie leciał... nie wiem jak mu to głowy wybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Jackie said:

 

Zajrzałam na SeatGuru i bomba! Masz rację! :) Lecimy do Polski w tym roku, mój małżonek uparł się lecieć LOTem bo jeszcze tą linią nie leciał... nie wiem jak mu to głowy wybić.

Podsun mu jakieś artykuły o awariach dreamlinera.... trochę ich było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jackie napisał:

 

Zajrzałam na SeatGuru i bomba! Masz rację! :) Lecimy do Polski w tym roku, mój małżonek uparł się lecieć LOTem bo jeszcze tą linią nie leciał... nie wiem jak mu to głowy wybić.

Powiedz mu że trzydzieści lat nie latałem LOTem a gdy ostatnio przytrafiło mi się lecieć z nimi trzy razy to za każdym razem były jakieś jaja.

 

Tylko, broń Cię Hashem, nie mów mu, że rok temu przytuliłem €600 od LOTu bo wtedy już się od tego pomysłu nie wykręcisz!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...