Skocz do zawartości

Umiejscowienie aktu urodzenia dziecka (USA) w Polsce


Amillka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kioski dla obywateli EU "czytają" amerykańskie paszporty. Trzeba by z młodziencem do analogowego okienka stanąć. 

Z tym mieszaniem kolejek to nie zawsze. Kiedyś czekałam na mojego wujka na Heathrow. Z amerykańskim paszportem ustawił się w złej kolejce i spod okienka nadesłali go na koniec tej właściwej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Dzięki ! Taką miałam nadzieje :) 

Jesli im sie kolejka w ktorej staniesz nie spodoba, to beda Ci kazac podejsc do innego miejsca. Tak czy inaczej bedzie dobrze. Kiedy lecisz? Ile mlody bedzie mial? Ja tez planuje w tym roku i az mi wlosy na glowie staja, gdy mysle zeby leciec z 1.5 rocznym maluchem. Ale co ma byc to bedzie! 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, pelasia said:

Jesli im sie kolejka w ktorej staniesz nie spodoba, to beda Ci kazac podejsc do innego miejsca. Tak czy inaczej bedzie dobrze. Kiedy lecisz? Ile mlody bedzie mial? Ja tez planuje w tym roku i az mi wlosy na glowie staja, gdy mysle zeby leciec z 1.5 rocznym maluchem. Ale co ma byc to bedzie! 

  

1.5 roku to już jest luzik, ja leciałam pierwszy raz z córka do usa jak miała roczek i było spoko. Ale teraz mały ma 3mc tylko plus mamy dwoje dzieci wiec już wyższa sztuka jazdy O.o 

ale nie wiem kiedy się uda poleciec bo urlopu brak na razie :( ten paszport to bardziej na wszelki wypadek wyrabiam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/25/2020 at 11:00 PM, pelasia said:

Gdyby moj umial tylko w jednym miejscu przez chwile usiedziec, to moze jakos by mnie ta mysl nie stresowala ale tego urwisa wszedzie pelno. No coz zobaczymy. Tez musze sie za paszport wziac. 

Moze usnie w samolocie..:-) Ja tez lece z bardzo energicznym czterolatkiem i wlasnie na to licze(lot nocny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2020 o 23:00, pelasia napisał:

Gdyby moj umial tylko w jednym miejscu przez chwile usiedziec, to moze jakos by mnie ta mysl nie stresowala ale tego urwisa wszedzie pelno. No coz zobaczymy. Tez musze sie za paszport wziac. 

Dnia 25.01.2020 o 22:33, MeganMarkle napisał:

1.5 roku to już jest luzik, ja leciałam pierwszy raz z córka do usa jak miała roczek i było spoko. Ale teraz mały ma 3mc tylko plus mamy dwoje dzieci wiec już wyższa sztuka jazdy O.o 

ale nie wiem kiedy się uda poleciec bo urlopu brak na razie :( ten paszport to bardziej na wszelki wypadek wyrabiam teraz

Zadzwon do linii lotniczych i popros o baby bassinet na lot ;) przyda sie gdy maluch bedzie spal :) 2 tyg temu lecialam do polski z 1.5 maluchem, przydaje sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeganMarkle albo kup sobie dmuchana poduszkę podróżną, Super sprawa dla dzieciaków, tylko wtedy nie możesz siedzieć w pierwszym rzędzie tam gdzie bassinet, bo wchodzi ona pomiędzy siedzenia.  Ostatnim razem u nas sprawdziła się zdecydowanie lepiej niz gondola (wracając mały i tak byl za duzy)

 

 

 

IMG_7353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...