Skocz do zawartości

Koronawirus lotniska w USA


kismet75

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam , że od wczoraj próbuję zmienić  rezerwację lotu na stronie lot.com .  Kontakt infolinia +485777755 oraz massenger nikt nie odbiera połączenia i nie odpowiada na wiadomości pomimo zapowiedzi w tv ze jest taka możliwość . Na facebook na stronie Lot Polish Airlines masa ludzi zamieszcza komentarze co mają robić które zostają bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, kismet75 napisał:

Ja tylko dodam , że od wczoraj próbuję zmienić  rezerwację lotu na stronie lot.com .  Kontakt infolinia +485777755 oraz massenger nikt nie odbiera połączenia i nie odpowiada na wiadomości pomimo zapowiedzi w tv ze jest taka możliwość . Na facebook na stronie Lot Polish Airlines masa ludzi zamieszcza komentarze co mają robić które zostają bez odpowiedzi.

No to super... Ja mam dwa bookingi na kwiecien, na szczescie tylko wewnatrzpolskie, ale liczylem, ze jak cos to da sie je w ostatniej chwili bezproblemowo przelozyc na pozniejszy termin...

Z tego co piszesz to wyglada na to, ze rownie dobrze moge zaczac dzwonic juz teraz a i tak nikt nie odbierze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2020 o 19:21, rzecze1 napisał:

Okay... Obejrzalem wlasnie konferencje prasowa brytyjskiego premiera... a wlasciwie jego dwoch naukowych doradcow... i wyglada na to, ze UK bedzie mialo bardzo unikalne podejscie do epidemii - bardzo systematyczne, chlodne, biologiczno-naukowe...

https://www.thesun.co.uk/news/11172628/jet2-tui-cancels-spain-flights-coronavirus-lockdown/  

" JET2 and TUI today cancelled hundreds of flights to Spain with planes forced to turn around mid-air in the coronavirus chaos. At least five Jet2 flights heading to Malaga and Alicante from the UK had to perform a dramatic U-turn this morning. "

Na taką potwarz to Premier Boris Johnson powinien zrobić zaprzyjaźnionej Hiszpanii (dziesiątki tysięcy Brytyjczyków na emeryturze mieszka na stałe w Hiszpanii, bo tam są niższe koszta życia, niższe podatki i ciepło przez cały rok) drugie Falklandy. Będzie wojna jak nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2020 o 18:24, kismet75 napisał:

Ja tylko dodam , że od wczoraj próbuję zmienić  rezerwację lotu na stronie lot.com .  Kontakt infolinia +485777755 oraz massenger nikt nie odbiera połączenia i nie odpowiada na wiadomości pomimo zapowiedzi w tv ze jest taka możliwość . Na facebook na stronie Lot Polish Airlines masa ludzi zamieszcza komentarze co mają robić które zostają bez odpowiedzi.

Weź pod uwagę, że tam się próbują dodzwonić jakieś setki tysięcy ludzi. No, może tysiące. A oni nawet jakby posadzili przy telefonach ze 100 osób, to nie obsłużą wszystkich na raz ;)

Poza tym pracują nad opcją lot do domu i są zasypywani pytaniami, czy z każdego miasta na świecie zorganizują taki lot :blink: i w ogóle dlaczego trzeba za taki lot płacić, bo przecież wszyscy mają bilety na loty powrotne do kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2020 o 07:46, haneczka019 napisał:

Ja niestety jestem w tej drugiej grupie, mniej szczęśliwych. Mieliśmy plany lecieć na początku czerwca, ba! Mamy kupione bilety. Teraz nic nam innego nie pozostaje, jak obserwować rozwój sytuacji, ale nie wygląda to wszystko zbyt dobrze :mellow:.

 

łączę się w bólu, bilety kupione na 31 marca, możemy przebukowac, początek czerwca może być dobry, ale my raczej wybierzemy rebooking na sierpień. 

Korona w Polsce staty

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ierEhD6gcq51HAm433knjnVwey4ZE5DCnu1bW7PRG3E/htmlview?usp=sharing&sle=true

Globalnie jak ktoś lubi

https://www.worldometers.info/coronavirus/

próbuje z tego wywróżyć dobra date na rebooking:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...