Skocz do zawartości

Koronawirus lotniska w USA


kismet75

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham Włochy. Dobre jedzenie i wino, piekne zabytki, malownicze krajobrazy, mili ludzie. Ale po przygodach jakie mnie tam spotkały zachodzę w głowę jak ktokolwiek mógł się spodziewać że Włosi zrobią coś sensownego. Nie piszę tu o nacji bo to byłoby głupie, bardziej o kulturze mieszkańców. Podczas moich wizyt ani razu nic nie było na czas i nigdy tak jak zapowiedziane, i nikt nigdy za nic nie chciał wziąć odpowiedzialności. A jak się wściekniesz to powiedzą że jesteś czepliwa jak Niemcy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
42 minuty temu, PiciuK napisał:

Cóż, Włosi mieli spoko loko luz i spontan, a teraz muszą wybierać komu respirator podłączyć. :(

 

A, ja nie o tym pisałam. Raczej o tym że kto jak kto, ale Izrael ze względu na specyficzną sytuację geopolityczną woli nie mieć u siebie powodów do paniki w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jackie napisał:

Kocham Włochy. Dobre jedzenie i wino, piekne zabytki, malownicze krajobrazy, mili ludzie. Ale po przygodach jakie mnie tam spotkały zachodzę w głowę jak ktokolwiek mógł się spodziewać że Włosi zrobią coś sensownego. Nie piszę tu o nacji bo to byłoby głupie, bardziej o kulturze mieszkańców. Podczas moich wizyt ani razu nic nie było na czas i nigdy tak jak zapowiedziane, i nikt nigdy za nic nie chciał wziąć odpowiedzialności. A jak się wściekniesz to powiedzą że jesteś czepliwa jak Niemcy :D 

My sentiments exactly.

A apropos wloskich historycznych sklonnosci zmieniania stron w zaleznosci od tego kto wygrywa wojne... to dzis widzialem takie cos :)  :

 

italy-switches-sides.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwarantanna chyba jest kluczowa. Wyglada na to, ze Chinczycy, Niemcy i Korea Poludniowa radza sobie dzieki dyscypliny ludnosci (Niemcy) i prawdziwej kwarantanny. Europa poludniowa znacznie mniej. Bede bardzo zaciekawiona jak USA zaareguje i w razie potrzeby i jak/czy zorganizuja kwarantanne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

Yup... Chociaz troche dziwie sie, ze nas zostawil. Zgodnie z analizami zostalo niecale 2 tygodnie i UK bedzie tam gdzie Wlochy... 

No to jak sie ludzie w Europie za pare godzin obudza to dopiero sie zacznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rzecze1 napisał:

Yup... Chociaz troche dziwie sie, ze nas zostawil. Zgodnie z analizami zostalo niecale 2 tygodnie i UK bedzie tam gdzie Wlochy... 

No to jak sie ludzie w Europie za pare godzin obudza to dopiero sie zacznie...

Jakże ja się cieszę, że to w zeszłym roku pojechałam na zwiedzanie do USA ;) W tym roku bym nigdzie nie pojechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joanna30 napisał:

Jakże ja się cieszę, że to w zeszłym roku pojechałam na zwiedzanie do USA ;) W tym roku bym nigdzie nie pojechała.

Ja niestety jestem w tej drugiej grupie, mniej szczęśliwych. Mieliśmy plany lecieć na początku czerwca, ba! Mamy kupione bilety. Teraz nic nam innego nie pozostaje, jak obserwować rozwój sytuacji, ale nie wygląda to wszystko zbyt dobrze :mellow:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, haneczka019 napisał:

Ja niestety jestem w tej drugiej grupie, mniej szczęśliwych. Mieliśmy plany lecieć na początku czerwca, ba! Mamy kupione bilety. Teraz nic nam innego nie pozostaje, jak obserwować rozwój sytuacji, ale nie wygląda to wszystko zbyt dobrze :mellow:.

Oj, to nie zazdroszczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...