Skocz do zawartości

Witam!


Piotras_TRB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Planuje wyleciec do Stanów na stałe i nie będę oszukiwal nie mam pojęcia którą petycje powinienem przeslac do USCIS (po ok. pół roku zabieram do Siebie z Polski również swoje 1.5 roczne juz wtedy dziecko)... Pomóżcie którą petycje powinienem im przesłać oraz jaki jest koszt tej petycji i jak go zrealizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minut temu, Piotras_TRB napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

Planuje wyleciec do Stanów na stałe i nie będę oszukiwal nie mam pojęcia którą petycje powinienem przeslac do USCIS (po ok. pół roku zabieram do Siebie z Polski również swoje 1.5 roczne juz wtedy dziecko)... Pomóżcie którą petycje powinienem im przesłać oraz jaki jest koszt tej petycji i jak go zrealizować. 

Jesteś rezydentem czy obywatelem amerykańskim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piotras_TRB napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

Planuje wyleciec do Stanów na stałe i nie będę oszukiwal nie mam pojęcia którą petycje powinienem przeslac do USCIS (po ok. pół roku zabieram do Siebie z Polski również swoje 1.5 roczne juz wtedy dziecko)... Pomóżcie którą petycje powinienem im przesłać oraz jaki jest koszt tej petycji i jak go zrealizować. 

Petycje o co ? Petycje zwykle wysyla ktos dla Ciebie - czlonek rodziny bedacy obywatelem / rezydentem lub potencjalny pracodawca. Rozumiem ze o EB-1 NIW nie rozmawiamy bo zwykle Ci ludzie nie zadaja takich pytan na forum...

Jezeli Ci sie wydaje ze mozesz emigrowac przez "wyslanie" petycji to troche Ci sie cos pomylio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kzielu napisał:

Petycje o co ? Petycje zwykle wysyla ktos dla Ciebie - czlonek rodziny bedacy obywatelem / rezydentem lub potencjalny pracodawca. Rozumiem ze o EB-1 NIW nie rozmawiamy bo zwykle Ci ludzie nie zadaja takich pytan na forum...

Jezeli Ci sie wydaje ze mozesz emigrowac przez "wyslanie" petycji to troche Ci sie cos pomylio...

Okej nie naposalem ze nie mam pokecia co musze spelnic zeby otrzymc wize imigracyjną. Jezeli masz na ten temat jakiekolwiek pojecie to z chęcią wysłucham twoich podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piotras_TRB napisał:

Okej nie naposalem ze nie mam pokecia co musze spelnic zeby otrzymc wize imigracyjną. Jezeli masz na ten temat jakiekolwiek pojecie to z chęcią wysłucham twoich podpowiedzi. 

Miec rodzine w US ktora Cie zasponsoruje, znalezc pracodawce ktory to zrobi, miec szczescie w loterii wizowej - w skrocie. Innych drog praktycznie nie ma (poza wiza inwestycyjna EB-5).

Przy okazji - ten temat byl tutaj z 1000 razy. I pytanie - dlaczego chcesz akurat teraz emigrowac do US ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotras_TRB napisał:

Planuje wyleciec do Stanów na stałe i nie będę oszukiwal nie mam pojęcia którą petycje powinienem przeslac do USCIS (po ok. pół roku zabieram do Siebie z Polski również swoje 1.5 roczne juz wtedy dziecko)... 

Czy zdajesz sobie sprawe ze w USA jest 20% bezrobocia, i kraj jest wlasciwie w recesji, jezeli nie depresji? 26 milionow ludzi stracilo prace w przeciagu ostatnich 6 tygodni. Pomysl o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotras_TRB napisał:

Witam wszystkich serdecznie!

Planuje wyleciec do Stanów na stałe i nie będę oszukiwal nie mam pojęcia którą petycje powinienem przeslac do USCIS (po ok. pół roku zabieram do Siebie z Polski również swoje 1.5 roczne juz wtedy dziecko)... Pomóżcie którą petycje powinienem im przesłać oraz jaki jest koszt tej petycji i jak go zrealizować. 

Obejrzyj sobie ten film.

Uprzedzam ze Cejrowski opowiada bzdury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Piotras_TRB said:

Okej nie naposalem ze nie mam pokecia co musze spelnic zeby otrzymc wize imigracyjną. Jezeli masz na ten temat jakiekolwiek pojecie to z chęcią wysłucham twoich podpowiedzi. 

Odpowiadając bezpośrednio na Twoje pytanie. Masz 4 opcje:
1. Wylosować wizę na loterii organizowanej raz w roku - jeśli się nic nie zmieni to składanie papierów odbywać się będzie jesienią
2. Ożenić się z Amerykanką lub posiadaczką Zielonej Karty co mieszka w USA i która zechce za Twoją zieloną kartę zapłacić
3. Zainwestować milion dolarów w nowy biznes na terenie USA i zatrudnić minimum 10 osób
4. Znaleźć pracodawcę, który uzna, że jesteś u absolutnie niezbędny i że na terenie całych USA nie ma ani jednej osoby, która ma Twoje kwalifikacje i która zapłaci za twoją zieloną kartę i sprowadzenie Ciebie (obecnie przy 26 milionowym bezrobociu bardzo trudne kryterium do spełnienia)

Innych dróg do legalnej imigracji do USA obecnie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...