Skocz do zawartości

DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany   

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2021 ?

    • Tak
      19
    • Nie
      92


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ViWolf napisał:

Cześć. Mój pierwszy post na forum :)

 

Jak jest z wyjazdami? Ktoś z ostatniej loterii wyjechał?

Nie dość że wizy nie zaczęłyby być jeszcze wydawane gdyby wszystko było po staremu to póki co nikt żadnej wizy nie dostanie. Próbowałeś przeczytać przynajmniej ostatnie posty w temacie w którym postujesz ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2020 o 03:02, kzielu napisał:

Nie dość że wizy nie zaczęłyby być jeszcze wydawane gdyby wszystko było po staremu to póki co nikt żadnej wizy nie dostanie. Próbowałeś przeczytać przynajmniej ostatnie posty w temacie w którym postujesz ?

 

Dnia 9.07.2020 o 22:13, mcpear napisał:

Maksymalnie może przeciągnąć się do września 2021. Jak do tego czasu nie dostaniesz wizy to ją tracisz. Nie każdy wylosowany dostaje wizę.

Czyli jednak miałem trochę racji z tym wirusem to raz a dwa można zapomnieć ze wg dostaniesz jakaś informacje po złożeniu wniosku. 
ja wniosek złożyłem po wylosowaniu ale nie liczę ze wg coś się dowiem nawet nie wiem czy trzeba czekać aż odpiszą w mail czy trzeba to gdzieś sprawdzic. 
jednak chyba w tej całej sytuacji wszystko się skończyło i pewnie loteria tez już nie będzie kontynuowana bo dla USA nie ma to raczej sensu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
Dnia 6.08.2020 o 22:29, MocarnyHub napisał:

Czyli jednak miałem trochę racji z tym wirusem to raz a dwa można zapomnieć ze wg dostaniesz jakaś informacje po złożeniu wniosku. 
ja wniosek złożyłem po wylosowaniu ale nie liczę ze wg coś się dowiem nawet nie wiem czy trzeba czekać aż odpiszą w mail czy trzeba to gdzieś sprawdzic. 
jednak chyba w tej całej sytuacji wszystko się skończyło i pewnie loteria tez już nie będzie kontynuowana bo dla USA nie ma to raczej sensu.

Ja właśnie dzisiaj otrzymałem informacje o złożenie dokumentów w sprawie dv-2021, więc chyba nie jest tak, że się skończyło :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MocarnyHub napisał:

O widzisz ja tez złożyłem ten pierwszy wniosek ale mam chyba dość wysoki nr bo 27 coś tam tysięcy już nie pamietam. 
kiedy składałeś i jak mogę wiedzieć jaki miałeś numer i ile czekałeś na odpowiedz ? 
 

Mam numer 3XXX, więc chyba niski :D.Ds'a wypełniłem dzień po ogloszeniu wyników lub 2. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...